Анна Бабенко вивела на подіум дівчат з вулиці

24 вересня 2007, 13:08

ТаблоID продовжує знайомити читачів з колекціями українських та закордонних дизайнерів, які представили свої другі лінії в рамках Trade Mark Defile у Києві.

Анна Бабенко стала однією з тих, хто відкривав перший день показів. Її колекція була створена у рамках рекламної акції, організованої жіночим журналом та одним з мобільних операторів України.


Акція стартувала три місяці тому, коли на заклик журналу усі охочі дівчата почали надсилати до редакції свої фото та короткі есе. В результаті "кращі з кращих" вийшли на професійний подіум, представляючи колекцію Анни Бабенко, спеціально розроблену під акцію.

Дівчата не відзначалися ідеальними формами

Те, що дівчата не професійні моделі, стало зрозуміло вже з першої хвилини показу. Вони не дуже переймалися створеним дизайнеркою образом, а намагалися в першу чергу продемонструвати всім присутнім свою неземну красу.

В результаті шоу ледь не перетворилося на випускний вечір у середній загальноосвітній школі. Дівчата незграбно рухалися по подіуму і весь час посміхалися, а коли вийшли на сцену всі разом, почали шушукатися.

Піднесений настрій дівчатам забезпечували їхні родичі, які сиділи у перших рядах біля подіуму. Вони махали їм руками, фотографували та аплодували.

Дівчата намагалися продемонструвати всім свої принади

Сама ж колекція від Анни Бабенко складалася з кількох десятків однотипних шовкових суконь рожево-білої кольорової гами.

Дівчата діляться враженнями між собою

Усі сукні створювалися спеціально для кожної учасниці, тому після показу вони отримали їх у подарунок.

Анна Бабенко з дівчатами, які вперше спробували себе у ролі моделей

Головний редактор журналу "Единственная" Олена Скачко пояснила, що мета цієї акції – показати, що не тільки жінки з параметрами 90-60-90 можуть носити модний дизайнерський одяг.

У свою чергу голова оргкомітету "Українських тижнів моди" Ірина Данилевська пояснила пануючий настрій легкого розчарування тим, що "є ті, кому сподобалася колекція, а дівчата – ні, і навпаки".

"На жаль, не всі дівчата органічно почували себе на подіумі", – сказала вона.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів