Екс віце-прем'єр Семиноженко відзначав річницю, а Кравчук підлякував гостей

19 вересня 2007, 13:10

Минулого четверга нещодавно відкритий на Софійській площі п’ятизірковий готель "Hyatt" приймав VIP-гостей. Серед них були помічені не тільки довгожителі вітчизняного політичного Олімпу, але й сам ініціатор будівництва готелю – пан Тарута.

Як виявилося, у залі "Париж" відзначалася річниця "Українського форуму". Привітати громадсько-політичне об’єднання прийшли усі ті, хто встиг за рік його діяльності взяти участь у численних політичних перформансах Форуму.

На жаль або на щастя, тривала конституційна криза давала для них чимало приводів. Отже, молоде громадсько-політичне об’єднання заявило про себе досить резонансно.


Очікуючи на офіційний початок заходу, гості розминалися біленьким. Бар пропонував шампанське Moet & Chandon

Екс-голова РНБО, радник президента Володимир Горбулін зачитує поздоровлення "Українському форуму" від Ющенка

А екс-голова МЗС, радник прем’єра Анатолій Зленко передає поздоровлення "Форуму" вже від Януковича

Леонід Макарович лякає присутніх тим, що "Україна без Кравчука" знову не дасть собі ради й тому після виборів дійде до "надзвичайного стану"

А Олександр Мороз політичним майбутнім у той вечір , схоже, взагалі не переймався. На другому плані на фото поет Борис Олійник

Бізнесмен Сергій Тарута разом з президентом Академії наук України Борисом Патоном, академіком Академії медичних наук Геннадієм Книшовим та головою Рахункової палати України Валентином Симоненком обговорюють альтернативний "Стратегічний Прорив" для України?

Нарешті голова "Українського форуму" Володимир Семиноженко дозволив собі розслабитися із вже згаданим шампанським і Дмитром Гордоном

Журналістка Ганна Безулик стала лауреатом Першої премії "Українського форуму" у галузі журналістики

Олег Волошин із "Експерту" отримав лише Третю премію, але виглядає цілком задоволеним

Деякі ЗМІ назвали святковий фуршет "нескромним". Проте, гості приступили до нього після напруженого робочого дня, тому калорійні блюда з морепродуктів були тут дуже доречні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів