Тарас Чорновіл хотів піднятися, але не зміг

21 серпня 2007, 13:42

Регіонал Тарас Чорновіл цього літа влаштував своїй дружині Марії та молодшому сину Маркіяну захоплюючу подорож. Свого восьмирічного нащадка і його маму біло-блакитний Чорновіл завіз на Корсику, батьківщину трагічно відомого персонажа Матео Фальконе.

"У мене традиційно відпустка проходить так, що я сідаю на машину і їду туди, де мене не знають, і цей раз не став виключенням", - пояснює регіонал свій вибір в інтерв‘ю "Сегодня".


При цьому Чорновіл, на відміну від Турчинова чи Луценка, які також засвітились влітку на міжнародних курортах, одразу виклав весь підспідок. Звісно - як і належить зразковому представнику Партії регіонів.

Чорновіл з сином відпочили на Корсиці

"Ми зняли бунгало через Інтернет, для всієї родини це коштувало 800 євро, і провели на острові майже два тижні, плавали, загоряли і ще поїздили по острову. Накатали майже тисячу кілометрів", - поділився він.

Каталися Чорноволи, треба сказати, на власному авто. Щоб переправити машину регіонала на сам острів, йому довелося скористатися послугами спеціального порома.

А найбільше задоволення отримав пан Тарас від "альпіністських" потуг. Він з сім‘єю спробував підкорити вершину Монте-Сінту у 2700 метрів. Проте зійти на саму гору біло-блакитній міні-команді так і не вдалося.

"Ми піднімалися на гору, і почався моторошний ураган. Тому до її верха не дійшли метрів 400. Але все одно ці емоції ні з чим не порівняти", - зізнається голова сімейства.

Проте, на думку регіонала, схоже, відпочинок вдався. Чорновіл, окрім всього, відкрив маленький секрет: "Знаєте, що мене найбільше порадувало, це те, що на Корсиці немає п'ятизіркових готелів, а тому дуже мало американців, росіян і українців".

Фото " Сегодня "
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів