Зять Тимошенко заспівав з шахтарями і допоможе тещі на вотчині Януковича

6 липня 2007, 14:33

Коли донька Юлії Тимошенко Женя вперше презентувала свого майбутнього чоловіка Шона Карра українській публіці, більшість симпатиків лідерки БЮТ одразу ж почали її жаліти. Мовляв, з зятем у Тимошенко не склалося.

Проте вже після року спільного життя Жені і Шона в Україні стало зрозуміло, що Юлії Володимирівні страшенно пощастило. Провінційний йоркширський рок-музикант виявився чи не найбільшим агітаторам за свою тещу.

Напередодні попередніх парламентських виборів група Шона Карра "DVS" об’їздила з туром всю Україну. А перед стартом виборчої кампанії-2007 зять Тимошенко взявся взагалі за непосильну ношу. Він має намір зробити тур на підтримку донецьких шахтарів.


Шон "запалює" зі своїми друзями

Чоботи Шон купив у Грузії

Цю новину Шон повідомив сам, під час презентації свого чергового альбому "Біг Фіш", що відбулася у четвер. Прес-конференцію і концерт "DVS" організували в одному з найелітніших київських ресторанів-кораблів.

Шон каже, що альбом був написаний ще минулого року, під час туру Україною. Тоді ж рокери вперше приїхали на Донеччину. І одразу ж полізли в шахту.

"У минулому році, під час туру, ми були в Донецьку. Одного разу нас запросили спуститися в одну з шахт. Я був шокований тими умовами, в яких працюють шахтарі! Це послужило поштовхом для написання пісні "Fallen friends" ("Пропащі друзі"), яка увійшла до нового альбому", - розповів він.

"Велика риба" від "DVS"

Але на цьому історія з шахтарями не закінчилася. Вони настільки розчулили серце хардрокера, що той вирішив зайнятися благодійністю.

"У записі цього альбому брав участь хор шахтарів. Це не професійні співаки. Ми просто їх запросили, і вони записали з нами пісню. Зараз у нас є ідея зробити тур на підтримку шахтарів. Можливо, з симфонічним оркестром", - розповів Шон.

Катя Осадча? Катя Осадча! Катя Осадча...

При цьому зять Тимошенко обіцяє передати зароблені від концертів гроші українським шахтарям.

Але поки справа до шахтарів не дійшла, Шон частував українську тусовку своєю "великою рибою" - піснями з нового альбому, новим кліпом і гігантською стравою з судака.

А от і Женя

Ближче до самого концерту до клубу почали прибувати гості – музиканти з різних українських груп, друзі і шанувальники "DVS".

Женя Тимошенко і Катя Осадча обирали "прикид" в одному магазині?

"Готика" від Жені Карр

Коли ж нарешті у ресторан зайшла Женя Тимошенко, публіка пожвавилася, а журналісти завалили дружину рокера питаннями.

Шон спілкується з Женею, не виймаючи цигарки з рота

"А це, люба, мій альбом"

У результаті Женя трохи розповіла про свої успіхи на професійному фронті, натякнувши, що її фірма пов’язана з нерухомістю. Скоро, за її словами, компанія розпочне зведення офісного комплексу у Києві класу "А".

Дизель з "Грін Грей" з ціпками і годинником, усипаним діаманатами. Саме зараз він розповідає, що не надає великого значення зовнішньому вигляду. "Не одяг красить людину, а людина - одяг"

Каті Осадчій, яка вразила несподіваною зміною кольору волосся, Женя розповіла, що нещодавно гуляла на дні народженні свого батька. Вечірка теж відбувалася на кораблі.

"Я подарувала йому iPOD, щоб він постійно насолоджувався музикою", - сказала вона.

Женя носить на шиї срібний ключик

Застібка Dolce&Gabbana розкрила секрет сукні Жені

Вирвавшись з тісного кола журналістів, Женя одразу ж потрапила в обійми свого чоловіка. Шон, у розтягнутій старій майці, потертих джинсах, масивних чоботах, не виймаючи цигарки з рота, одразу ж поділився з дружиною своєю радістю – новим альбомом.

Шон "рве" публіку роком

"Готична" Женя – у чорній сукні Dolce&Gabbana, на високих підборах - не могла натішитися творінням свого чоловіка. Сімейну ідилію доповнив концерт "DVS", який, втім, ледь не оглушив присутніх своїми децибелами.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів