Зоя Кінах виставила свій талант напоказ

27 червня 2007, 12:59

В одному зі своїх інтерв’ю Зоя Кінах, яка нещодавно вийшла заміж за власника шкарпетної фабрики, сказала: "Я не хочу, щоб мене сприймали лише як дружину великого бізнесмена. Я хочу самовиразитися".

Не минуло й місяця, як міністерська донька відкрила у собі талант до фотографування, гідний справжньої фотовиставки. Для першої експозиції Зої Кінах вистачило любительських знімків, зроблених у подорожах європейськими містами.


Зоя Кінах розповідає про свою виставку

Зоя Кінах розповідає про свою виставку

Усе сталося у вівторок у галереї на Подолі. Подія нагадувала сімейний вечір, камерність якого порушували лише журналісти. На стінах – Зоїні фото празьких дахів, венеціанських каналів, сходів і заходів сонця.

Марина Кінах захоплюється творіннями своєї доньки

Кінах не може намилуватися своєю молодшенькою у виконанні старшенької

Не забула донька Кінаха і про сімейні фото. На одному зі знімків – її чоловік із сигарою в руці, на іншому – молодша сестра. А доповнити експозицію Зоя вирішила власними фото, надрукованими у маленькому форматі і недбало розкиданими по поличках галереї. Її велике мистецтво не вмістилося у тісні стіни експозали.

Щасливе сімейство Кінахів

На презентацію прийшла старша донька Кінахів

Але найцінніші знімки Зоя виставила у самому кутку. Це фото рідних у рамочках, які зазвичай ставлять на робочому столі або на столику у спальні. На них – родина Кінахів у повному складі, Зоя і її чоловік під час весілля...

Чоловік Зої купив їй професійну камеру

Сама ж фотограф-початківець і не приховує, що її знімки – не професійні, а любительські. За фахом Зоя – перекладач з італійської. Під час навчання в Італії захопилася фотографією, хоча професійно цьому ніде не вчилася.

Сімейний куточок

Дівчата-Кінахи

Зоя з молодшою сестрою

Крупний план - Зоя з чоловіком

"Неважливо, чи правильно виставлено світло, як обрано ракурс. Головне, щоб у фотографіях була душа", - кажуть усі гості навперебій. А Зоя додає: "Я просто хотіла поділитися своїм талантом, своїми враженнями і подивитися на реакцію людей". Проте на банальне питання, який ваш улюблений фотограф, Зоя так і не відповіла. Каже, вона не хоче бути схожою ні на кого.

Венеціанські мотиви

Зоя любить фотографувати свою сестру

Сімейний вечір доповнюють теплі слова на адресу першої проби Зої від її рідних, які завітали до галереї майже у повному складі.

Одна з улюблених моделей Зої - її чоловік

Марина Кінах не могла натішитися творіннями своєї доньки, а Анатолій Кирилович чи не вперше говорив не штампами, а простою людською мовою. Найбільшу ж радість Кінаху подарували знімки його доньки Софійки.

На досягнутому Зоя вирішила не зупинятися і вже на осінь готує нову фотовиставку. Хоча цього дня, можливо, найкраще фото залишилося так і не відзнятим. Поки гості насолоджувалися мистецтвом, дорогі напої і харчі, приготовлені спеціально для них і виставлені в альтанці на подвір’ї, заливало проливним дощем...

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів