Мороза охрестили мавпою, але мудрою

22 червня 2007, 10:00

Продовжується низка порівнянь передових осіб українського політикуму з мультиплікаційними і просто казковими персонажами. Після Ющенка-Леопольда і Януковича в джунглях Кіплінга черга дійшла до останнього представника славної трійці.

Олександр Мороз викликав скоріше розбіжні асоціації. Так, Кость Бондаренко порівняв його з... Мавпою.


Костеві Бондаренку спікер ВР схожий на "мавпу, яка перехитрила саму себе"

Фото Анни Андрієвської

"Герой східної притчі про мудру мавпу, яка перехитрила саму себе. Вона, як і спікер ВР, довго сиділа і дивилася на сутичку двох величезних тигрів, але, так і не дочекавшись їхньої загибелі, сама стала жертвою цієї сутички", - пояснив Бондаренко в інтерв'ю "Жизнь как она есть".

Цікаво, що Олександр Олександрович і за східним гороскопом - мавпа.

Олесь Доній каже, що Мороз схожий на Іванушку-дурника

Політолог Олесь Доній проводить паралелі між Морозом та Іванушкою-дурником: "Сан Санич зовсім не вчасно спалив шкурку царівни-жаби, хоча щастя було так близько".

Також порівнюють Мороза з колобком

Мороз-Колобок а ля "Я від дідуся пішов, я від бабусі пішов!" Фото прес-служби "Нашої України"

А от Тарас Березовець асоціює голову ВР із Колобком: "Я від дідуся пішов, я від бабусі пішов!" Усіх обдурив, але в остаточному підсумку зжерли його самого. Поки був при дідусі - все було гаразд".

Мороза також практично назвали зміюкою - удавом Каа

Як і Каа, Сан Санич може "майже непомітно оповити жертву і потім різко придушити". Фото "Киевграда"

Дмитру Видріну ж здається, що голова парламенту більш схожий з персонажем казки, у яку вже заселили Януковича. Мова йде про удава Каа з "Мауглі".

"Спікер Верховної Ради володіє рідкісною, але дуже потрібною, у політиці якістю: майже непомітно оповити жертву і потім різко придушити", - сказав він.

Ще один персонаж, з яким пов'язали спікера парламенту - Мюнхгаузен

За переконанням політолога Єрмолаєва, Мороз "розповідає дуже багато казок". Фото Анни Андрієвської

Не менш оригінальним виявився Андрій Єрмолаєв. Він виділив схожість Мороза зі знаменитим вигадником Бароном Мюнхгаузеном.

"Голова парламенту все робить нібито з благих намірів, але, на жаль, розповідає дуже багато казок", - прокоментував свій вибір казкового персонажа Єрмолаєв.

Отже, якщо підбити підсумок, то Олександр Мороз, на думку політекспертів, - це Мавпа, Іванушка-дурник, Колобок, удав Каа та Мюнхгаузен в одній особі.

Далі буде...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів