Данилко ніколи не був в гостях на хуторі у своєї матері

6 червня 2007, 17:59

Мати Андрія Данилка, яка і досі живе на хуторі Клименки під Полтавою, переживає за сина. Він же й на дієтах сидить, і все ще не одружений… Та й до матері ще жодного разу за 15 років, які вона живе на тому хуторі, не навідувався.

"Мені моя коза Рітка стала рідніше сина. Та й не був він у мене тут на хуторі жодного разу. Соромиться..," – сказала мама Андрія в інтерв‘ю російській газеті "Жизнь за всю неделю".


Мама Данилка: "Мені моя коза Рітка стала рідніше сина"

"Він мене давно вже вітає тільки по телефону... Він уперся, що я за мужиків тримаю тільки тих, хто коня запрягає, а він артист, і виходить, не чоловік..," – бідкається вона.

"Я йому завжди кажу: "Андрій, та приїжджай сюди до мене. Навіщо тобі потрібні це море, дикі пляжі? Сюди приїдеш, ляжеш на сонце посередині двору і загоряй скільки влізе!" А він: "Ні в якому разі! У тебе там немає ніяких умов!" – озвучує Світлана Іванівна свого сина.

Мама Андрія Данилка

"Бачите, не кожна жінка так за собою доглядає, як Андрій. Він постійно говорить: "На мене дивляться люди!". Він по п'ять разів на день душ приймає! Робить нескінченні маски, за руками доглядає, за нігтями, робить манікюр… І на дієтах він сидить без кінця – салати їсть", - нарікає на спосіб життя свого сина жінка.

Тут спить мама Данилка

Насправді, Андрій Данилко – третя дитина Світлани Іванівни Волкової. Перший її син не прожив і шести років. Потому у першому ж шлюбі мати Данилка народила дочку Галю. Андрій же став єдиною дитиною у другому шлюбі своєї мами. Сьогодні, зха словами матері, Андрій серйозно допомагає сестрі.

Справжня мама Вєрки Сердючки рідко бачить сина

"У дитинстві син був дуже товстим хлопчиком. А от років у сім мені, навпаки, довелося вести його у полтавський тубдиспансер – так він схуд! Я злякалася, що в нього може бути туберкульоз. При обстеженні нічого не знайшли, сказали, що це перехідний вік і все пройде", - пригадує мама артиста.

Вітальня у будинку матері зірки. Андрій подарував новий холодильник, але Світлана Іванівна все ще користується старим

Тоді Світлана Іванівна хвилювалася не дарма. Адже її чоловік, батько Андрія мав серйозні проблеми зі здоров‘ям і помер від раку легенів, пише газета.

По цьому чорно-білому телевізору мати Данилка дивилася "Євробачення"

До речі, У школі Андрій, за словами матері, учився дуже слабко – перебивався з двійок на трійки. А після дев'ятого класу Андрій пішов навчатися в ПТУ на продавця-касира.

Той самий дім в Клименках

Між іншим, Данилко після отримання диплома, влаштувався в магазин, але пропрацював там лише один день. Йому дали завдання донести до прилавка ящики з коров'ячим вим'ям. Він їх схопив, послизнувся і впав. На цьому торгівля для Данилка і скінчилася.

Син до матері ще жодного разу не приїхав на хутір - за 15 років

Мама зіркового сина досі турбується за його сумлінність. "Я досі дуже боюся, що в Андрієві прокинуться погані гени батька! Що він може почати пити, як Михайло. У нього в житті стільки спокус: гулянки, банкети – це усі розбещує," – нарікає Світлана Волкова.

Та й сімейне положення та особисте життя "Сердючки" все ніяк не лишить у спокої Світлану Іванівну, слова якої передає "Жизнь за всю неделю".

Данилко, як думає його мама, таки не одружиться

"Коли він був хлопчиком, я якось запитала: "Коли ти, синок, одружишся?" Він сказав: "Я, мама, одружуся тільки в 27 років!" І от коли торік ми відзначали його 33-річчя, я нагадала йому про ту розмову, кажу, коли ти все-таки збираєшся женитися. На що він відповів: "Я й у 40 не спізнюся... Я, чесно сказати, сумніваюся, що мій Андрій жениться – він інший шлях обрав", – розповіла Світлана Іванівна, пише газета.

Та який би там шлях не обрав її син, мати завжди хоче бачити його у себе в гостях.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів