У Лисого сталася істерика прямо на паркеті. ВІДЕО

17 квітня 2007, 10:11

Проект "Танці з зірками-2" доходить кінця. Тобто, звісно, попереду ще кілька ефірів, але ж пар лишилося тільки три – і вибирати особливо не доводиться.

Між іншим, минулої суботи на програму завітав Петро Порошенко зі своєю дружиною. Проте, з огляду на його вираз обличчя протягом всього ефіру, особливо політик процесом не перейнявся. А, може, просто вдало приховував свої почуття?

Учасник "Танців з зірками-2" Сергій Костецький зарізав Кармен у всіх на очах

До речі, часом дійсно доводилося збиратися з духом і тримати себе в руках: на паркеті зарізали жінку, Кармен. Звісно, все було не насправді. І вбивство - бутафорське, і Кармен – не іспанка, а всього лише Лілія Подкопаєва. До слова, Ліля зізналася, що "Кармен" репетирувала ще з 1996 року, але раніше з колодою, а тепер з партнером.


Дивна тенденція: щойно пара станцює румбу, а партнер зробить партнерці "летючу" підтримку, як пара в прямому сенсі слова вилітає з проекту

Зрозуміло, що після того, як з шоу вилетіла пара телеведучого Максима Неліпи і Ганни Пилипенко, все стало набагато ясніше. Адже змагатися з сильною Лілією Подкопаєвою Скрипці і жартівнику Кошевому буде непросто.

Подкопаєва вже не рада максимальному балу

Хоча, все може буде. Адже в останньому ефірі Лілія показала себе не з кращого боку. Мова навіть не про технічність чи експресивність її танцю. Йдеться про стан самої спортсменки. Звісно, шість ефірів і як мінімум два місяці тренувань – не жарт, тут і чемпіони втомляться.

Але Подкопаєва, яка раніше просто таки вимагала об‘єктивної критики, тепер реагує на неї аж надто хворобливо і навіть трішки істерично: ридає з досади, отримавши омріяні сорок балів і іронічно дякує за менші бали.

Щоправда це не порівняти з тією істерикою, яку влаштував в проекті Лисий з "95-го кварталу". Можливо, так вплинула на артиста постійна присутність на тренуваннях його нареченої Насті, яку нарешті побачила вся країна?

Клікніть на фото Кошевого, щоб подивитися ВІДЕО

Щоб подивитися ВІДЕО, клікніть на зображення. Між іншим, бідний Женя навіть ноги мав поголити для шостого ефіру - хотів відчути себе жінкою

Женя Кошевой зі своєю партнеркою Катериною Трішиною змусили тріпотати весь зал і журі заразом. Спершу люди здригнулися з переляку, але за мить їх вже трясло від захоплення і сміху.

Хто наступним залишить проект "Танців з зірками-2"?

Водночас виступ рокера Олега Скрипки цього разу нікого особливо не вразив. Можливо, саме він залишить проект наступної суботи? Час робити ставки.

Фото "Газеты по-киевски", відео з офіційного сайту проекту "Танці з зірками-2"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів