Обновки депутатів: нове обличчя Богатирьової, "їжачок" Семенюк, "льоля" Герман

6 лютого 2007, 20:27

6 лютого. 9.45 ранку. 450 народних обранців сіли у свої дорогі авто і попрямували на вулицю Грушевського, щоб вже за кілька хвилин опинитися у м’яких велюрових кріслах і перейнятися турботами українського народу.

Перший день нової сесії для більшості депутатів – це завжди шанс виділитися і запам’ятатися у строкатому морі своїх колег. Хтось обов’язково продемонструє свою мальдівську засмагу, а хтось порадує новим брендовим вбранням.


Нашоукраїнець Борисов недопереспав

Проте такі плани більшості нардепів цього дня ледь не зіпсували "воїни світла" Юлії Тимошенко, які зранку заблокували трибуну і не давали здійснити урочисте відкриття сесії.

Семенюк "косить" під їжачка

Але в обід усе владналося – депутати позаходили до зали і почали демонструвати свої обновки.

Сюрпризом дня стала Валентина Семенюк, яка ще зранку ходила у загадковому капелюсі, а у парламенті з’явилася без нього, показавши усім присутнім свою нову зачіску а-ля "проріджений їжачок".

Богатирьова помолодшала років на 10

Після канікул покращало й обличчя Партії регіонів. Точніше обличчя головної людини у фракції "регіоналів". Такою молодою Раїса Василівна, здається, ще не була.

Нове обличчя Богатирьової - скажи "ні" зморшкам!

Чи то всі три тижні регіоналка робила інтенсивні маски з кефіру і огірків, чи то застосовувала більш радикальні процедури, але омолодження Богатирьової було на лице.

Запам’ятатися надовго має шанс і депутат від БЮТ Олександр Абдулін, який одягнув у парламент кофту з написом "I love ua", що мало символізувати любов бютівця до України. Проте багато хто цей напис зрозумів як освідчення у коханні Юлії Тимошенко, адже з-під піджака Абдуліна можна було побачити лише частину напису – "I love u"...

Абдулін любить чи то Юлю, чи то Україну

Соратниця ж Богатирьової Ганна Герман підкорила присутніх своїм вбранням. Білий атласний піджак з поясом під грудьми, розширюючись донизу, створював ефект дитячої сорочки - льолі.

Герман любить високі підбори

"Так, де там Богатирьова? Піду спитаю, де так омолоджують?!"

Засуха припаслася ковдрою...

... а-ля "зоряне небо"

Член блоку Тимошенко Королевська носить партійну марку "Луї Віттон"

Сумочка Королевської - більше, ніж 600 євро

Сумочка Королевської - майже 700 євро. Фото з офіційного сайту "Луї Віттон"

Головною ж модницею у фракції БЮТ цього дня виявилася... ні, не Юлія Тимошенко. Її фаворитка Наталя Королевська прийшла до парламенту із сумочкою від "Луї Віттон".

Григорович у чорній спідниці і білих чоботах

Хоча й у самої Тимошенко теж було на що подивитись...

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів