"Наша Україна" розгромила януковичів і соціалістів

6 листопада 2006, 18:07

Нарешті, хоч у чомусь "Наша Україна" вперше за останні півроку отримала перемогу над Регіонами та соціалістами, залишивши далеко позаду соратників Тимошенко.

Усі, хто "вижив" після депутатського турніру з більярду у четвер та стрілянини у суботу, могли у неділю позмагатися за Кубок Верховної Ради з вуличного футболу.

Поганяти м'яча у Палаці спорту зголосилися усі фракції, окрім комуністів. Для початку команди розбилися на дві групи: А – Партія регіонів проти "Нашої України" та Б – команди СПУ та БЮТ - і зіграли по два тайми, кожен тривалістю сім хвилин.

Цушко вирішив хоч на якийсь час приховати свій диявольський номер

Цушко і Матвієнко: виживе найсильніший

Соціалістам не вдалося "замочити" бютівців у суху

Не обійшлося і без травм

Невеличкий передих...

... і знову в бій

Обравши обережну тактику, як пише пресс-служба СПУ, нашоукраїнці обіграли регіоналів з рахунком 3:2. У свою чергу соціалісти "у динамічній та цікавій грі" вибороли перемогу у БЮТ з аналогічним рахунком.

У матчі за третє місце Партія регіонів завдала БЮТ "нищівної поразки" (8:0). Команда "Нашої України", яка зустрілася у фіналі з командою соціалістів, змінила свою тактику і на контратаках перемогла СПУ, з рахунком 6:0, про що прес-служба соціалістів вирішила змовчати.

We are the champions, my friends!

"Здравствуйте, здравствуйте, царь, очень приятно, царь..."

На питання, з ким було важче грати, з БЮТ чи з "Нашою Україною", капітан команди СПУ Василь Цушко відповів: "Однаково. Наша "хаотична" гра перемогла "хаотичну" гру БЮТ. А "Наша Україна" просто грала зіграно та системно".

Хотілося б побажати, щоб "Наша Україна" грала системно не тільки на футбольному полі.