Ексклюзивні фото і подробиці з весілля доньки Медведчука

1 листопада 2006, 13:22

Кілька днів тому відгриміло весілля Ірини Медведчук і Андрія Рюміна. Із шумної, майже зимової Москви молодята подалися у теплі краї.

А поки вони насолоджуються медовим місяцем, громадськість продовжує обговорювати їхнє пишне свято.


Наречені злилися у танці і поцілунку

Тепер, разом із ексклюзивними фото з весілля Ірини та Андрія, ТаблоID вдалося дізнатися і про деякі подробиці з життя молодят.

Як розповіли нам близькі до Медведчука люди, зараз молоде подружжя відпочиває на островах в Індійському океані.

"А ти гопак танцювати вмієш?"

Там вони, мабуть, гріються на теплому сонечку і згадують про своє перше "сніжне" знайомство. А сталося воно на гірському швейцарському курорті Сент-Морітц.

Молоді танцюють під спів Малініна

"Вони каталися на лижах - кожен сам по собі - і звалилися в одну яму. Там і познайомилися", - розповіли нам.

Потім закохані пройшли випробування розлукою. Він – у Москві, вона – в Києві.

Молодята у сяйві гламуру

Протягом року вони зустрічалися на вік-ендах (Андрій приїжджав до Ірини майже на кожні вихідні), і тепер вирішили одружитися. Після весілля Ірина переїхала до свого коханого і тепер вони обидва житимуть у Москві.

Що ж стосується нареченого, то він - не просто "із професорської родини", як раніше писали ЗМІ, а людина із дипломами трьох вищих навчальних закладів.

"Його батьки – наукові люди, кандидати наук. Сам наречений - кандидат економічних наук, закінчив механіко-математичний факультет Московського державного університету, Університет дружби народів і Університет нафти і газу, обидва за фахом "економіка", - розповів співрозмовник.

До речі, виявилося, що журналісти приписали Андрію ще й два зайвих роки. За його словами, нареченому насправді 26, а не 28 років.

Проте те, чим займається чоловік Ірини, здається, таємниця за сімома замками. Цього не вдалося дізнатися і у близьких до Медведчука джерел. "Останнім часом, наскільки я знаю, він займався винятково науковою роботою", - повідали лише нам.

Над нареченими красуються перші літери їхніх імен

Проте така освіченість Андрія Ірину Медведчук не лякатиме. Вона може похвалитися не одним дипломом.

"Ірина закінчила найстаріший у Європі коледж – Інститут Розенберга у швейцарському місті Сент-Галлен. Потім закінчила Женевський університет, факультет міжнародних відносин. Вільно володіє трьома іноземними мовами – французькою, англійською, німецькою", - сказав співрозмовник.

Басков і Повалій у ролі тамади

У Києві донька Медведчука, як вже писалося, працювала журналістом у глянцевому журналі "Gallery". У Москві Ірина поки нічим не займається.

Що ж до подробиць весілля, то їх виявилося небагато. На ньому справді був присутній чи не увесь політичний, бізнесовий та естрадний російсько-український бомонд.

Ірина танцює з батьком

Співали Басков, Повалій, Малінін, "Дискотека Аварія" та інші зірки. Цікавою деталлю ж виявився лише міфічний подарунок молодятам від Володимира Путіна, якого не побачив навіть батько нареченої, але який, стверджують свідки, все-таки був...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів