Женя Тимошенко загубила чоловіка на вечірці

14 вересня 2006, 16:17

Якби ще два роки тому 36-річному власнику торгової палатки та рок-музиканту з маленького йоркширського містечка Шону Карру сказали, що в далекій Україні на його честь влаштовуватимуть грандіозні вечірки він, мабуть, не повірив би.

За такий подарунок долі провінційний британський співак мав би подякувати своїй молодій дружині, а ще більше її мамі, бо ім’я Юлії Тимошенко у цій країні може не знати хіба що сліпо-глухо-німий.

За півтора роки життя в Україні Шон досяг неабияких успіхів: взяв шлюб з найпринаднішою нареченою, сколотив собі групу й об’їхав із нею півкраїни.


У цю середу DVS явило публіці своє нове творіння – кліп на пісню "No reason to hate".

Гостей зустрічали байкери

Гостей зустрічали байкери

Дійство проходило у нічному клубі "Сочі", куди набився чи не весь київський бомонд, змішавшись із журналістами й байкерами.

Останніх не помітити було важко. Гостей прямо на подвір’ї закладу зустрічав могутній велетень на крутому байку, весь у шкірі і металі. На голові в нього чомусь красувалася шапка а-ля "папаха".

Шапка-загадка

Шапка-загадка

Поки дійство не почалося, гостей пригощали міні-гамбургерами, картоплею фрі, обсмаженим камамбером. Запивати все це пропонувалося пивом, коктейлями і... шампанським.

Арфуш у компанії чарівної дівчини позує перед камерами

Арфуш у компанії чарівної дівчини позує перед камерами

Серед знайомих облич виділявся скандальний Валід Арфуш у компанії молодої дівчини чи то китайської, чи то кореянської зовнішності. Вони весь вечір просиділи біля барної стійки і весело гомоніли.

Однією з перших прийшла ведуча і депутатка Ольга Герасим’юк. До того моменту, поки не прийшов ще один парламентар, її колишній колега по комітету Андрій Шевченко, Герасим’юк самотньо тинялася по клубу.

Друзі Шона нудьгували на подвір

Друзі Шона нудьгували на подвір'ї

Згодом до компанії Герасим’юк-Шевченко приєднався ще один телеведучий Анатолій Єрема, який прийшов у яскраво рожевій сорочці.

Найбільше присутніх потішила своїм вбранням ведуча "Світських хронік" Катя Осадча. Вона була у майці з зображенням леді Ю, а на голові в неї була сплетена з чорної тканини коса а-ля Тимошенко.

Герасим

Герасим'юк усамітнилася з бокалом шампанського

Крім вже перелічених гостей, на свято до Шона прийшли також продюсер Діма Клімашенко, власник низки ресторанів німець Ерік, співачка Анжеліка Рудницька і Олександр Пономарьов з молодою дружиною. Щоправда, останні надовго не затрималися. Схопивши свою другу половинку за руку, Сашко пролетів крізь стіну з журналістів зі словами: "Ми дуже поспішаємо".

І от нарешті після майже годинного очікування на якийсь розвиток подій знудьгованій публіці явили Женю Тимошенко.

Рокерський прикид Каті Осадчої: рукавички з оголеними пальцями, коротка спідниця і металеві прикраси

Рокерський прикид Каті Осадчої: рукавички з оголеними пальцями,
коротка спідниця і металеві прикраси

Вона була одягнена по-рокерськи: чорні шкіряні брюки зі шнурівкою вздовж ніг, біла майка і велика кількість прикрас, серед яких виділявся великий браслет із жовтого металу.

Реверанс у бік Тимошенко чи дрес-код?

Реверанс у бік Тимошенко чи дрес-код?

Женя увійшла з компанією друзів до зали і швидко перемістилася до іншої – де стояли м’які диванчики. Вмоститися на них їй не дали журналісти, які почали розпитувати то про Шона, то про маму.

Донька Тимошенко виявилася не дуже багатослівною, але повідала, що не бачилася із мамою вже принаймні тиждень.

Жені не дають проходу гості і журналісти

Жені не дають проходу гості і журналісти

"Користуючись нагодою, передаю мамі "привіт", - пожартувала вона.

Ще Женя розповіла, що вони з Шоном планують мати дітей, але коли ще не вирішили. "Це не планується. Як вийде, так і буде", - каже вона.

'"Поняття

"Поняття не маю, де цей Шон ходить"

"А де ж сам Шон?", - запитали журналісти і отримали оригінальну відповідь.

"Я поки не знаю, де він. Але якщо він з’явиться, то я йому щось подарую. Я не знаю, де він ходить", - зізналася Женя і вмостилася на одному з диванчиків, де вже сиділи її друзі.

Женя спілкується з друзями

Женя спілкується з друзями

Після цього хтось з іншого кінця зали вигукнув: "Починай", і на сцені з’явився mc, який намагався запалити публіку новим творінням DVS.

'"Я

"Я вже тут, Женю"

Їхній кліп, який крутили двічі на плазмових екранах, являв собою чорно-біле відео про чужинця, який блукає вулицями незнайомого міста, але потім знаходить у ньому друзів. Закінчується все концертом: Шон зі свою групою співає на сцені, а під нею танцюють дівчата, серед яких і Женя Карр.

Спочатку Шон був напіводягнений

Спочатку Шон був напіводягнений

Але в реальності все виглядало трошки інакше: Шона не було ні на сцені, ні у залі. Як виявилося пізніше, такою була задумка організаторів.

Наступні хвилин п’ять події розвивалися приблизно так: ведучий зі сцени нібито розмовляє з хлопцями з DVS по телефону, вони нібито повідомляють йому, що не приїдуть. Потім пускають нібито пряме включення з Лондону, де Шон у компанії друзів п’є пиво.

Женя підстрибувала і підспівувала чоловіку

Женя підстрибувала і підспівувала чоловіку

Але все закінчилося благополучно: чоловік Тимошенко матеріалізувався на сцені, його навіть не довелося кликати, як Снігуроньку.

Після цього усе налагодилося. Шон співав, бігав по сцені з мікрофоном, демонстрував свої татуювання, а Женя сиділа на диванчику, погойдувалася в такт музиці і навіть підспівувала.

Шон почав роздягатися на другій пісні

Шон почав роздягатися на другій пісні

Але надовго її не вистачило. Невдовзі Женя пішла в іншу залу спілкуватися з присутніми. Тут її знову знайшли журналісти, яких вона розчарувала тим, що Юлії Володимирівни на заході не буде.

"Це не політична тусовка. Вона обіцяла, але вона зайнята, тому ми будемо веселитись поки що", - сказала вона.

Далі пішов справжній стриптиз

Далі пішов справжній стриптиз

Ще Женя розповіла про сюжет кліпу. "Він пов’язаний з переживаннями самих учасників групи. Коли вони приїхали до України, вони відчували себе, звичайно, не зовсім у своєму рідному місці. Багато людей ставилися до них з упередженістю. Вони відчували себе тут, як чужинці. Зараз усе змінилося і вони хотіли відобразити це у кліпі", - каже вона.

Шевченко тусувався в іншому залі

Шевченко тусувався в іншому залі

"Скажіть, Шон навчився щось говорити російською, українською?", - спитали Женю.

Ерік, як завжди, у доброму гуморі

Ерік, як завжди, у доброму гуморі

"Так, він вже майже може спілкуватися російською. Напевно, "Будьмо" в нього найулюбленіше слово зараз", - зізналася вона.

На цих словах PR-директор забрав доньку Тимошенко від преси і пересадив на один з диванчиків.

Гламур до кінчиків пальців

Гламур до кінчиків пальців

Тусовка продовжувалася ще довго, тільки гості чомусь переміщалися на місця, розташовані подалі від сцени...

ТаблоID

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів