Скандальний любитель "Мерседесів" випустив дочку у доросле життя

30 травня 2006, 17:13

Сьогодні в Олексія Івченка – свято. Ні, він не купив собі новий "Мерс" і не повернувся у крісло "Нафтогазу".

Івченко, донька і дружина

Все набагато простіше. Його дочка сьогодні закінчує школу – ліцей міжнародних відносин.


Мати піклується про доньку

Мати піклується про доньку

У цьому закладі, як в університеті, є свої кафедри. Кафедра іноземних мов, точних наук, природничих наук, словесності, фізичного виховання, суспільних наук, естетики, медицини та психології. А ще початкова школа.

Офіційно ліцей – державний, тому плати за навчання немає (хоча багаті батьки можуть "за бажанням" допомогти навчальному закладу). А от поступити туди, судячи з кількості умов, може не кожен: суворий конкурс, іспити.

Зі своїм бой-френдом?

Зі своїм бой-френдом?

Про саму випускницю відомо не багато. Кажуть, вона любить ходити по нічних клубах, а до ліцею її привозили на авто, яке нібито також обслуговувалось "Нафтогазом".

У Івченка є ще і старша дочка Ірина, вона вчиться на другому курсі юридичного факультету Національного Університету імені Шевченка і нібито зустрічається із сином одного з керівників "Нафтогазу".

Завдяки Івченку його родина нещодавно потрапила у скандал. Виявляється, екс-голова "Нафтогазу" орендував за гроші державної компанії не один "Мерседес", а кілька машин майже для всіх членів сім’ї.

Фігурувала там і крута Subaru Trebica, яким користувалася дочка Івченка, щоправда, невідомо яка – старша чи молодша. За оренду цього авто "Нафтогаз" сплачував 12 тисяч гривень на місяць.

Донька Івченка радіє, що закінчує школу

Донька Івченка радіє, що закінчує школу

Але 30 травня стало святом не лише для одного Івченка. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко також пішов до школи.

У гімназії № 117 імені Лесі Українки Луценко проводжав у доросле життя свого сина. Той також, як і дочка Івченка, закінчив 11 клас. Машина міністра всю першу половину дня простояла під будинком школи.

Фото "Киевград"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів