Людмила Янукович запровадила новий стиль одягу та аксесуарів

27 березня 2006, 17:19

На цих парламентських виборах Катерина Ющенко голосує вперше. У 2005 році вона отримала українське громадянсьво і тепер вона "дуже щаслива, дуже зворушена" тим, що може голосувати.

"Я відчуваю велику відповідальність", - додала перша леді.

Вона прийшла на виборчу дільницю разом з чоловіком, та всіма дітьми Ющенка. Хтось (Віталіна та Андрій) волевиявлявся разом з Віктором Андрійовичем.


Тарасику Ющенку виповнилось два рочки.
Голосувати він ще не може... фото
прес-служби президента

Катерина Ющенко вперше голосує в Україні. Процедура отримання бюлетня для
неї ще нова

Не важко здогодатись, за кого голосували Ющенки. Такої кількості помаранчевих
деталей не було на жодному виборці з середовища влади

Андрій Ющенко до виборів підійшов з посмішкою

Екс-прем’єр Янукович на виборчу дільницю прийшов у супроводі своєї дружини. Вона, на відміну від Олени Єханурової, не відставала від чоловіка ні на крок.

Мабуть, боялась, що якщо залишитисься сама, то натрапить на шквал запитань журналістів. Біля чоловіка вона спокійніша: досвідспілкування з пресою у нього більший.

У Януковича був чудовий настрій. Він увесь час загадково посміхався.
фото Анни Андрієвської

Людмила Янукович перед тим, як вкинути бюлетень в урну перехрестилась.
фото Анни Андрієвської

По дорозі до дільниці небагатослівний Янукович розповів журналістам, що перед світанком йому наснився сон -"гарна весна".

А, прокинувшись, він зробив зарядку. Подробиць щодо того, у чому полягала гімнастика, лідер Партії регіонів не навів. "Хорошу зарядку", - додав він.

Януковичу подарували два букети троянд, після чого він пішки пішов до "Зоряного".

А Януковичу подарували квіти. фото Анни Андрієвської

Після голосування на виборчій дільнці і відвідин "Зоряного", Віктор Янукович пішов молитись. Про це виданню "Сегодня" повідомила радник і колишній прес-секретар Януковчиа Анна Герман.

Дружина Януковича, навчена гірким досвідом, протягом всього часу перебування на камерах не вимовила жодного слова. Але в цьому не було потреби - за неї говорив її авангардний зовнішній вигляд - чорне пальто, білі чоботи і біла сумка з національним прапором.

Модні аксесуари дружини Януковича

Юлія Тимошенко голосувала разом з чоловіком та донькою Євгенією у Дніпропетровську. Справа в тому, що там за її чоловіком досі значиться квартира в 32 квадратних метри.

Тимошенко прийшла голосувати теж з квітами. А ще - з чоловіком і донькою Євгенією.
фото прес-служби

Ставлячи свій підпис у списках, у Тимошенко чомусь тримтіли руки

"Ну,кидаємо разом. Раз, два, три!"

"Чіііііззз"

Шон Карр ще "в процесі" отримання українського громадянства, тому донька Тимошенко була на виборчій дільниці без чоловіка.

Юлія Тимошенко після голосування відвідала футбольний матч команди "Дніпро". Можливо, там вона нарешті й познайомиться з власником цього клубу Ігорем Коломойським

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів