Ющенко готує Депардьє до ролі батька-вбивці

1 лютого 2006, 14:04

У французького актора Жерара Депарьє тепер теж є вишиванка. І не проста, а подарована українським президентом. Її він отримав у будинку родини Ющенків у Безрадичах, що на Київщині вчора ввечері.

Крім вишиванки, Депардьє отримав знання про українські традиції. Лекторами актора була родина Ющенків .


А от президентська сім’я взамін отримала підпис актора у книзі почесних гостей та фото з відомим актором в інтер’єрі будинку в Безрадичах.

Втім, Депардьє вже тричі зустрічався з Ющенком. І якщо перший раз актор і президент говорили про перспективи інвестицій в туристичну галузь, то другий раз - про зйомки нового сенсаційного кінопроекту.

Мова йде про екранізацію "Тараса Бульби".

Як повідомляє Медіа-група "Об’єктив", зйомки фільму "Тарас Бульба" проходитимуть під особистим патронажем Віктора Ющенка і головну роль у ньому зіграє саме Жирар Депардьє. Знання українських традицій, які актор отримав від президента, тут йому знадобляться.

Сьогодні ж Депардьє відвідує кіностудію Довженка і обговорює з представниками українського кіно деталі плану зйомок фільму.

Але не кіно єдиним живе Депардьє. За інформацією телеканалу ТВЦ, є у актора й інтереси у галузі виноробства. Він навіть примітив собі деякі виноградники в Криму.

фото Микола Лазаренко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів