Лорак розродилася і провела вечір з "ексом"

25 жовтня 2007, 17:59

У той час як наразі Ані Лорак вважається нареченою симпатичного турка Мурата, співачку знову бачили у товаристві її екс-продюсера Юрія Фалеси.

Мало того, ведучи про свій новий альбом, Кароліна прямо заявила: "Юра, у цьому альбомі є слова для тебе"...

Таке от робиться на п‘ятнадцятому році творчої діяльності артистки. Саме цю дату – 15 років – Лорак відзначала, запросивши своїх близьких, рідних та друзів.


"Коли ми зібралися з моїми музикантами і підрахували, скільки ж років я на сцені, виявилося, що п'ятнадцять. У це важко повірити. Це, як не зі мною. До речі, п'ятнадцять - моє улюблене число, мій улюблений вік і стан душі", - зізналася Ані Лорак, пише "Сегодня".

Разом з тим, Кароліна презентувала свій новий альбом "15". До речі, він, усупереч планам, вийшов не виключно російськомовним. До платівки, продюсером якої вперше стала сама Лорак, увійшли україномовна композиція "Я стану морем" та "Іt's my life" Бон Джові.

"Джон люб'язно дозволив мені", - поділилася Кароліна.

Серед гостей співачки у ресторані за святковими столами можна було побачити Олександра Пономарьова з дружиною, Віктора Павліка, діджея Пашу, Таїсію Повалій з Ігорем Ліхутою та куму Кароліни Лілю Подкопаєву з Тимофієм Нагорним.

Тут само були і екс-продюсер Ані Лорак, з яким якийсь час жила співачка, Юрій Фалеса та його нова підопічна Міка Ньютон.

При цьому Фалеса примудрився підскочити на сцену, чмокнути Ані Лорак і презентувати їй її улюблені рожеві троянди.

"Я вважаю, що це не кращий альбом Кароліни, хоча в ньому є три справжніх хіти. Цього цілком достатньо, аби альбом продавався. Вважаю, що кращі її альбоми — це "Ані Лорак" та найперший "Хочу летать", які дотепер, на жаль, так ніхто й не зрозумів", — поскаржився Фалеса.

До речі, цей альбом Лорак "виношувала і висиджувала" 9 місяців. І саме він нараз є черговою відстрочкою весілля Кароліни та Мурата Налкакіоглу.

"Пізніше. Поки альбом. До того ж, на початку грудня 15-річчя Кароліни в шоу-бізнесі", - пояснив наречений Кароліни відтягування церемоній.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів