Могилевська заліпила ляпаса Ямі, а Неліпа був мокрим до нитки. ВІДЕО

29 жовтня 2007, 11:01

У третій ефір "Танців із зірками-3" ведучі Тіна Кароль та Юра Горбунов вийшли в образах султана Сулеймана та Роксолани.

Цього разу потішили сюрпризами та неординарними рішеннями у танці поляк Марчин Мрочек та Аня Пелипенко, Наталка Могилевська та Владислав Яма, а також трохи підмочені Максим Неліпа та Олена Шоптенко.

Відкрили третій ефір "Танців з зірками-3" Роксолана Кароль та Сулейман Горбунов

А залишила програму італійська пара: Памела Камасса та Анжело Мадоніа. Хоча, як не дивно, на виліт претендували ще й Неліпа-Шоптенко...


Першими на паркет вийшли Наталя Корольова та Євген Папунаїшвілі. Їхню румбу розкритикували всі, хто тільки міг. Судді запевняли, що румби як такої у танці не було, а техніка взагалі відпочивала.

Серце Корольової "прагне любові, а тіло рветься до гріха" у румбі з Папунаїшвілі

Єдиним членом журі, який обласкав своєю прихильністю співачку та її грузинського партнера, став Григорій Чапкіс. Він не поскупився на хвали і висловив своє найщиріше захоплення зірковою румбою.

А Корольова на питання, чи не ревнує її чоловік Тарзан до Папунаїшвілі, потішила публіку відповіддю: "У нашій сім‘ї девіз: щоб серце прагнуло любові, а тіло рвалось до гріха".

Передмова до квікстепу Козловського-Горб: "Вони виграли у проекті та отримали путівки на Марс "

Водночас пару Віталія Козловського і Ксенії Горб, які вийшли на танцпол в образах космонавта та марсіанки, закидали компліментами. Мовляв, прогрес відчутний у порівнянні із попередніми двома ефірами.

Потому у ще одній пристрасній румбі злилися італійці - Памела Камасса та Анжело Мадоніа. Однак вони не змогли "пробити" емоційні заслінки журі.

Памела "зекономила на стегнах" - і залишила проект

Ба, навіть зворушлива репліка українською з помилками "Ми хочемо залиТИшись в Україні" не допомогла південній парі.

А Памелі Чапкіс прямо сказав: "Ну навіщо Ви економите на стегнах?! У вас такі гарні стегна!"

Хоча все могло б бути інакше. Адже зовсім інша пара, пара Макса Неліпи та Олени Шоптенко набрала рекордно малу кількість балів від журі за всю історію українських "Танців із зірками" - 19.

Шоптенко і Неліпа через свою мокру румбу за мотивами Гюго ледь не вилетіли з "Танців-3"

Хоча задумка у Макса й Олени була непогана. Їхня румба під пісню з французького мюзиклу "Собор Паризької Богоматері" супроводжувалася ще й візуально-тактильними ефектами. Як стверджував Юрій Горбунов, Шоптенко і Неліпа вийшли на паркет у мокрих костюмах - для румби під дощем.

При цьому, кажуть, у дуеті Олени та Макса наразі не все гладко. І коли на прогоні третього ефіру у Олени запитали рецепт "приготування чемпіонів", вона відповіла, що сумнівається у своїх тренерських здібностях, і в сльозах вийшла з кадру. Проте у прямому ефірі Олена завірила, що спробує зліпити з Неліпи чемпіона.

Після такого поцілунку Яма все ж зізнався, що "не розпробував" Могилевську

За поцілунок Могилевська заліпила Ямі ляпаса. Потім пара запевнила, що такого не планувалося. А Наталка додала: "Я не хотіла б, щоб це коли-небудь повторилося. Я маю на увазі ляпас"

Та якщо Макс і Олена підмочили сцену, Могилевська та Влад Яма розпалили на ній циганські пристрасті. При цьому у фіналі Яма буквально впився поцілунком у співачку, а вона натомість заліпила йому важкого ляпаса.

[VIDEO311259]

При цьому Могилевська божилася, що такий фінал не був заздалегідь відрепетируваний. Хоча на попередній репетиції Наталка і Влад так само розіграли сцену з ударом по обличчю.

Завдяки брату-близнюку Марчин Мрочек та Аня Пелипенко вибилися в лідери "ТАнців-3"

Проте найбільше захоплення у суддів все ж викликала пара польська. Хоча цього разу Аня Пелипенко та Марчин Мрочек взяли собі на підтримку ще декого. Брат-близнюк польського актора Рафал підсобив танцюристам у їхньому квікстепі. На трьох Мрочекам та Ані дали 32 бали.

Завершили танцювальні виступи олімпійська чемпіонка та її білявий партнер. Під хіт "Girl, you'll be a woman soon" затяту комсомолку Лілю Подкопаєву вчив "непристойно вихиляти стегнами" Кирило Хитров. Як зазначило журі, пристрасті було замало.

Хитров вчив Подкопаєву "непристойно вихиляти стегнами"

І якщо Подкопаєва-Хитров з пристрастями, за словами журі, не дотягують, а Могилевська-Яма трохи перебирають, то пара Мрочек і Пелипенко наразі у милості і в журі, і в публіки.

Фото Дар'ї Квєткіної та "Комсомольської правди в Україні"

Відео з сайту "Танців з зірками"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів