На "Фабриці зірок" різали, задирали спідниці та садили у клітку

30 жовтня 2007, 11:52

Минулої неділі з "Фабрики зірок" виганяли учасників. Але спершу був гала-концерт. Кажуть, режисер і кліпмейкер Максим Паперник провів із фабркиантам весь день біля сцени, однак одна з його потенціальних зірок таки впала...

Ведучі гала-концерту "Фабрики зірок" Вася Фролова та Андрій Доманський

Коли на сцену вийшла фабрикантка Крістіна Кім, ведучі гала-концерту активно натякали на те, що вона забагато часу проводить саме у жіночому товаристві. От і зараз на сцену Кім вийшла із російською співачкою Жасмін.


Жека Мільковський заспівав прямо під ліхтарним стовпом разом із гуру вітчизняного шансону Гаріком Кричевським.

Тріо у складі Ольги Цибульської, Діми Кадная та екс-"ВІА-Гри" Ані Седокової виконало пісню за мотивами "Каті Пушкарьової" "Самая лучшая девушка ждет звоночка".

Досить видовищною була постановка номера Віталія Ярового. Він вийшов на сцену у супроводі балету "Freedom" та "Dazzle dreams". А виконуючи композицію "Shock your mind", Яровой ходив по імпровізованих сходах з палок.

Виступ кандидатки на виліт Каті Веласкес супроводжувався різаниною. Так, сольно співаючи про "Обесцвеченную ночь, обесточенное тело", дівчина нібито відрізала собі довжелезний хвіст. Однак при цьому нова "саморобна" зачіска Каті виглядала надто рівно й органічно. Ніби дівчина щойно вийшла від перукаря.

Наступний колоритний номер міг розчулити кого завгодно. З клітки той самий Жека Мільковський та Тарас Чернієнко заспівали разом із гуртом "Чорнобривці". Тож традиційна "Ти ж мене підманула" зазвучала із новим, афро-американським колоритом.

Наступні "діти Фабрики" Юля Борза та Даша Коломієць нагадали, що треба любити "В радости и в разлуке". Підсобив їм у цьому Женя Фокін, який останнім часом тільки з цією піснею і з‘являється.

Із екс-солістом російського гурту "Смеш" Сергієм Лазаревим довелося поспівати Жені Толочному. Хлопці напустили на сцені чимало диму. А Лазарєв сколихнув серце одеситки Елізабет, відірвавшись спеціально для неї на спецтанок.

Наступним сольним номером став виступ ще одного кандидата на виліт з проекту. Саша Ільчішин задля моральної підтримки і повноти композиції вивів із собою на сцену фабрикантку Дашу Астаф‘єву, ту саму, яка колись до трусиків роздяглася на вечірці "НеАнгелів".

М‘язистому Саші Бодянському дозволила ще побавитися сама Лайма Вайкуле. Так вона з ним і співала: "Балуйся, мальчик, балуйся".

Наполовину здійснилися цього вечора мрії фабриканта Віталія Бондаренка. Він побув разом із Світланою Лободою. Щоправда, на цей раз їх поєднувала не романтика вечері при свічках, а "Мишка, гадкий мальчишка".

Наступний масово-колективний номер видали та ж таки Астаф‘єва (за чутками, підіслана продюсером Юрієм Нікітіним), Тарас Чернієнко та Елізабет. Разом із групою "Бандерос" дівчата вийшли в образі напівмонахинь, заспівали про те, що "Коламбия Пикчерз не представляет" і наприкінці виступу позадирали собі спідниці.

Останній кандидат на виліт з української "Фабрики зірок" Діма Каднай, як з‘ясується трохи пізніше, з проекту поки нікуди не піде. Ще чого, адже саме його номер було театралізовано і "презентовано" імениннику вечора й одному з педагогів "Фабрики" Роману Віктюку.

Ну і на сам кінець, "4 королі" розказали Елізабет, що треба робити "Если хочешь быть со мною".

Обстрижена Катя Веласкес у "Фабриці" залишилася, а Ільчішин вилетів

В результаті, І Каднай, і обстрижена Катя Веласкес таки залишилася у "Фабриці зірок". А вилетів з проекту Саша Ільчішин. Його фабриканти підтримували найменше. Про те ж, хто останнім вилетить з "Фабркии" стане відомо після фінального гала-концерту 30 грудня.

Фото Романа Чорномаза

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів