Соратник Януковича "зацінив" круті авто

23 листопада 2007, 16:12

У четвер гламурна київська тусовка зібралася в одному місці і почала ловити кайф від коліс. Точніше від шикарних чотириколісних красенів.

В офісному центрі в самому серці Києва святкували новосілля автосалону одного з найбільш відомих і дорогих брендів машин.

Сніжана Єгорова "косить" під Лободу?

Дюденки, як завжди, ходять разом

У холі виставили одразу кілька новеньких авто, а в самому залі красувався кабріолет, з якого на початку вечора зірвали святкове полотнище.


Яка ж тусовка без Січкар?

Гостям, яких набилося у салон чимало, влаштували справжнє свято їжі. Склалося враження, що фуршет є головним номером програми. Ведучою вечора стала Сніжана Єгорова, яку здалеку можна було переплутати зі Світланою Лободою. Мабуть, пишна руда шевелюра зараз у моді.

...і без Бектурсунова з Шаповаловою

Мочанов тест-драйв вирішив не влаштовувати

Серед інших гостей виділявся палкий регіонал Михайло Чечетов, який разом з дружиною приглядався до новеньких авто ціною в 100 з лишнім тисяч доларів.

Альонова спілкувалася з Бектурсуновим і Вольновою

Вольнова спочатку стояла в компанії свого бойфренда...

...а потім вирішила потеревеніти з ведучою Гончаровою

Традиційний "пакет" зірок, без яких не обходиться жодна тусовка, складали рестораторка Маргарита Січкар, подружжя перукарів Дюденків, світська левиця Світлана Вольнова з бойфрендом, радник Черновецького з питань свободи слова Казбек Бектурсунов зі своєю пасією Дашею Шаповаловою.

Чечетов з дружиною накручували кола навколо кабріолету, але посидіти у уьому так і не наважилися

Айна Гасе, перш ніж піти, дещо розповіла ТаблоIDу про Тимошенко

На вечірку також завітала Ольга Альонова, щоправда, без свого чоловіка Олександра Шовковського, і дизайнерка Тимошенко Айна Гасе зі своїм супутником.

Автозахід не обійшовся і без професійних поціновувачів чотириколісних. На паті прийшов автогонщик і ведучий автошоу Олексій Мочанов.

Організатори вирішили, що найшвидший шлях до гаманців гостей лежить через шлунок

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів