Для Ради Тимошенко шиють нові сукні і пальто

23 листопада 2007, 11:28

Мабуть, усі надовго запам'ятали сіру вінтажну сукню, в якій Юлія Тимошенко з'явилася майже три роки тому у залі Верховної Ради. Того дня леді Ю стала прем'єром. З того ж часу за стилем Тимошенко почала прискіпливо стежити уся країна.

І хоча надалі Юлія Володимирівна надавала перевагу французькому бренду "Луї Віттон", та сукня з мереживом на всю спину і рукавами-ліхтариками прославила одну людину з оточення Тимошенко - дизайнерку Айну Гасе, колишню дружину депутата БЮТ Анатолія Семиноги.

Напередодні відкриття нової Верховної Ради - події, яка має принести леді Ю чимале задоволення, - ТаблоID зустрів дизайнерку Тимошенко на одній з вечірок.

Виявилося, Айна Гасе навіть не підозрює, у чому у цей святковий день Тимошенко прийде в парламент.


"Юлія Володимирівна завтра вдягне своє вбрання. На відкриття нової Верховної Ради я їй нічого не шила і, чесно кажучи, не знаю, що саме це буде", - сказала вона.

Тимошенко у сукні від Айни Гасе на першому засіданні Кабміну у 2005 році

Але без новинок у гардеробі Тимошенко, каже Айна Гасе, не обійдеться. Для нового сезону дизайнерка шиє Юлії Володимирівні одразу кілька речей.

"Ми зараз шиємо кілька виробів, я не буду описувати їх, це буде некоректно, але до них входять і різноманітні блузи, жакети, пальто і сукні", - зізналася Айна.

Айна Гасе на вечірці

А от радити леді Ю, що їй вдягати, виявляється, не просто.

"Юлія Володимирівна сама вирішує, що вдягати, куди і коли, і взагалі, як їй виглядати", - каже Айна Гасе.

Наразі Айна Гасе готує дещо нове для Тимошенко

До речі, у п'ятницю Тимошенко вже продемонструвала своє вбрання у Верховній раді. Виявилося все досить скромно. У перший день відкриття парламенту нового скликання Тимошенко вдяглася у корпоративному стилі - білий светр, під яким - червоний гольф, і чорна спідниця.

Мабуть, новинки гардеробу Юлії Володимирівни чекають на більш визначну подію у її житті. Наприклад, на повернення у прем'єрське крісло.

Фото прес-служби БЮТ та Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів