Дружина Кінаха й "СБУ" навідалися до Рудницької

3 грудня 2007, 19:02

Вечір минулої п‘ятниці, останній день осені, ознаменував початок і чогось нового. Так, у музеї Українського народного декоративного мистецтва співачка Анжеліка Рудницька презентувала персональну виставку. На її виставці "Незриме коріння" можна побачити вишиваний живопис, текстиль, кераміку.

Подивитися на все це до етнічної шоувумен завітали дружина міністра економіки Анатолія Кінаха, прес-секретар СБУ Марина Остапенко і керівник головної служби інформаційної політики Секретаріату президента Лариса Мудрак. Причому всі три дами прийшли з малими дітьми.

Окрім того, на виставці Рудницької можна було побачити бютівця і другу половинку співачки Олександра Бригінця, дочку Ірини Дерюгіної та Олега Блохіна Іру, журналіста Костя Ігнатенка та маленьку, але вже місцями скандальну Аліну Гроссу.

Журналіст "Телекритики" Кость Гнатенко й Оксана Соколова з "Фактів тижня" на ICTV прийшли підібрати собі подушки від Рудницької?

Екс-губернатор Запорізької області та депутат від "Нашої України" у Раді 4-го та 5-го скликання Юрій Артеменко задивився на квіти чи на декольте?

Рудницька долучила своїх гостей до активного освоєєня своєї виставки. Так прес-секретар СБУ Марина Остапенко, як мале дитя, в'язала вузлики-бантики на "дереві бажань"

Так само Марина Кінах з донькою Марини Остапенко оборбляла казкове дерево

До Анжеліки багато хто привів і дітей. Зокрема і керівник головної служби інформаційної політики Секретаріату Ющенка Мудрак

А от деякі "діти" прийшли без батьків - як Іра Блохіна

Аліні Гроссу до тусовок не звикати, однак нарешті дівчинка відвідала захід більш відповідний своєму віку

Як діти, раділи зустрічі колеги по сцені Рудницька і Лері Вінн. Популярність обох їх припала на середину 90-их

Подушки Рудницької

Робота з циклу "Радуйся"

"Карпатський триптих"

"Сонцестояння"


Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів