Галліну з донькою забрали. ФОТО

12 грудня 2007, 14:46

Галліна залишила пологовий будинок та підкорегувала ім‘я своїй дитині. А ТаблоIDу вдалося отримати ексклюзивні фото співачки і її доньки у пологовому.

Тиждень тому, 4 грудня 31-річна зірка української естради Галліна народила доню, для якої заздалегідь вибрала ім'я Софійка. Однак ім‘я довелося змінити.

Оскільки дівчинка з'явилася на світ у велике церковне свято, зведення у Храм пресвятої богородиці Марії, покровительки дітей, то у свідоцтві про народження буде красуватися подвійне ім'я Софія-Марія.

А цього вівторка співачка нарешті виписалася з елітного столичного пологового будинку, де народився її первісток.


Галліну забирали з лікарні гуртом

Зустрічали Галю прийшли найближчі родичі та друзі. Новоспечені дідусь з бабусею, батьки співачки, Галина Олексіївна і Віктор Маркович були серед перших.

Породілля з батьками світилася, а квіти сипалися

Також завітали побачити породіллю із немовлям її друзі й колеги по сцені: Аліна Гросу з мамою Ганною Андріївною, телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний, "Міс Україна-1997" дизайнерка Ксюша Кузьменко і продюсер Валентина Басовська.

Олексій Дівєєв-Церковний репрезентував у пологовому будинку чоловічу частину зіркових друзів співачки

Ще сама по суті дитина Гросу прийшла подивитися на іншу

"Міс Україна-97" Ксенія Кузьменко (білявка) допомагала Галі з облаштуванням дитячої кімнати для доньки

Квітами в цей день Галю просто таки завалили. Однак до гостей новоспечена матуся вийшла одна... "А де ж моя принцеса?" - почулося з вуст Галліни.

Однак вже хвилин за десять лікарі винесли чарівне маля, загорнене в ажурний рожевий конверт із шовковими стрічками.

Доньку Галліни Софію-Марію запакували у рожевий конвертик

Після привітань і напутніх слів медперсоналу екс-дружині регіонала Василя Горбаля вручили документи на дитину і запропонували частіше заглядати в гості.

"Ну, тепер хіба що тільки за хлопчиком", - пожартувала співачка, яка до того навіть просльозилася. Щаслива мама просто світилася від радості і виглядала відповідно.

Наступного разу Галя, за її словами, у пологовий прийде по хлопчика

"На мейкап пішло всього хвилин десять. Адже тепер весь час йде на мою крихітку, від якої я просто не відходжу. А взагалі я неймовірно щаслива! У мене все відмінно, і я прекрасно себе почуваю", - цитує ТаблоIDу слова новоспеченої мамці піар-директор співачки.

Із пологового будинку на розкішному чорному "Бентлі" Галліна з дитиною попрямували у квартиру на Хрещатику. Дитячу кімната ж у нових апартаментах буде в пастельних тонах з білими меблями.

Подейкують, що забирав співачку з пологового помічник її колишнього чоловіка Василя Горбаля

А ще її стіни буде прикрашати картина олією із зображенням веселого клоуна. Це під час вагітності неочікувано для самої себе Галліна взялася за пензлі й почала малювати. Одну з картин спеціально намалювала для кімнатки своєї доні.

А ще подейкують, що зустрічав Галю з пологового будинку помічник Василя Горбаля.

Фото люб‘язно надані піар-службою Галліни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів