Турчинов про страх, галюцинації і шизофренію

17 грудня 2007, 17:42

Наприкінці минулого тижня на кіностудії імені Довженка опинився соратник Юлії Тимошенко.

Бютівець Олександр Турчинов, який іноді бавиться написанням книжок, взяв участь у прес-конференції. Нагода - наближення завершення роботи над стрічкою, знятою за книгою бютівця "Ілюзія страху".

У Києві презентували фільм від бютівця

Психологічний трилер від Турчинова обійшовся кіностудії "Кіновідродження" у два з половиною мільйони гривень, пише "Сегодня". Знімали картину у Судакській фортеці у Криму, а також у Ялті та у Коктебелі.


За книгою Турчинова знімають психологічний трилер

А сюжет хитромудрої стрічки побудовано на основі двох переплетених ліній. По-перше, йдеться про підприємця, який втратив свій бізнес-центр після "наїзду" бандитів. Окрім того, бідолаху арештували і над ним знущалися менти у КПУ, намагаючись "вибити" з бізнесмена долю у бізнесі.

Друга ж частина трилеру розповідає про паралельне життя бізнесмена, якому здається, що він - цар Соломон. У героя проявляються явні ознаки шизофренії, його поглинає параноїдальна недовіра до близьких йому друзів та родичів.

Головна роль у фільмі дісталася зірці "Бригади" Андрію Паніну

Водночас його дружиною по кіно стала Олена Бабенко з "Інді" та "Водія для Віри"

Лікарем СІЗО в одній з ліній сюжету і Прохачем в іншій став Олексій Петренко, відомий за фільмом Михалкова "Сибірський Цирульник"

Партнером головного персонажа і водночас радником царя став Олександр Семчев (ліворуч), відомий за фільмом "Небо в алмазах". Праворуч - Давид Бабаєв, відомий за вітчизняною "Роксоланою"

Зірка фільмів "Коханець" та "Каменська" Сергій Гармаш став з однієї сторони прокурором, а з іншої - суддею при царі

Олексій Горбунов з "Графині де Монсеро" та "Дня народження буржуя" перетворився на жорстокого майора міліції і так само не дає спокою Соломону

Озвучать стрічку трьома мовами, а у прокат фільм вийде восени 2008-го року.

Фото люб'язно надані компанією "Вавілон" та фото УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів