Цимбалюк зізналася, що любить паритися у лазні

12 лютого 2008, 14:33
Поява на гламурних тусовках передбачає гламурний вигляд - і то стосується не лише одягу. Якісний макіяж та підтягнуте тіло - в принципі вже стали нормою. Є, звісно, деякі відхилення й винятки. Але ж Інна Цимбалюк в їх число не входить.

"Міс Всесвіт-Україна" завжди в тонусі. Секрет, виявляється, у дами простіше простого: вівсянка, спорт і лазня.

Тож ранок світської тусовщиці та й вже акторки Цимбалюк починається з розминки і легкого сніданку - вівсяної каші з фруктами.


"Проста вівсяна каша - найбільш здорова їжа. Часто дорослі, а особливо діти, знаючи, що звичайна вівсянка дуже корисна - не їдять її. Потрібно пересилити себе - будете здорові та красиві", - запевняє вона "Блік".

Та, звісно, їсти менше і при цьому правильну, здорову їжу, - не єдина умова гарної фізичної форми. Так, Інна, як, власне, і екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва, стала прихильницею "Пілатес".

"Пілатес" - це система вправ, що гармонізують фізичне та духовне у людині. Окрім того, ці вправи позитивно впливають на стан хребта.

"Основа системи "Пілатес", мудрість, зробить вас здоровим. Займайтеся "Пілатес" - це зробить ваш хребет здоровим, і у вас буде красива постава!" - каже Цимбалюк, виконуючи вправи на тренажері.

Та й це ще не все. Як і герої фільму "Іронія долі", Інна полюбляє попаритися у лазні. Щоправда, міс навідується туди не обов‘язково у переддень Нового року.

"Лазня - це чудово! Дуже корисно для здоров'я, приємно для душі й тіла", - каже вона.

Цимбалюк париться кожного вікенду, в основному у компанії подруг.

"Знаю, що різні віники допомагають боротися із найрізноманітнішими недугами", - додала Інна.

Дівчина, за її словами, дуже любить ходити в лазню. Каже, це чудовий спосіб розслабитися.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів