У Табачника Черномирдін зізнався, що у Росії багато дурнів

22 лютого 2008, 10:26
Минулої суботи регіонал Ян Табачник зібрав свою традиційну тусовку: "Честь имею пригласить". Дірвавшись то такого свята душі, екс-президент Леонід Кучма відкрив свої таланти, а польська акторка Барбара Брильська познайомилася з самою Гурченко.

Серед запрошених шансон-акордеоніста були й екс-президенти, й зірки кіно та естради. Всі вони пили-їли у льодовому клубі на Печерську, пише "Сегодня".

Лєонтьєв приїхав на вечірку до Яна Табачника

Там, вздовж червоної доріжки стояла армійська варта, а вже на самісінькому вході зустрічали гостей моделі у досить відкритих, як спереду, так і ззаду, сукнях.


Столи під час прийому регіонала ломилися від сьомги, млинчиків з ікрою, гусячого паштету, медальйончиків з дорогої яловичини, французьких сирів, свіжої полуниці, малини, ожини, чорниці...

Регіонал-акордеоніст знову зібрав чималу тусовку і влаштував традиційні гуляння

Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін випробував толерантність публіки своїми жартами.

"Чому у вас в Україні так багато дурнів?..."Але в нас у Росії їх ще більше! Знаєте, чому? Тому що населення більше!" - веселів народ представник росіян.

Завдяки Черномирдіну акторка Ірина Апєксімова та режисер Роман Віктюк знатимуть, що в Україні дурнів багато, але в Росії ще більше

Йосип Кобзон, який разом із господарем вечору Табачником був ведучим, теж намагався гуморити. Так, розвиваючи етнічну тему, співак зауважив, що на питання про свою національність завжди відповідає: "Я - український!"

Іноді здається, що для Людмили Гурченко поняття віку не існує

Тим часом зірка "Іронії долі" Барбара Брильська підняла тост за хазяїна торжества. Адже саме завдяки Табачнику вона, за її ж словами, минулого разу познайомилася "зі своїм президентом Квасьневским", а тепер із "самою Людмилою Гурченко".

Барбара Брильска у Табачника завела цікаві знайомства

До речі, про президентів. Екс-президент України Кучма так розслабився, що вирішив заспівати. Не варто дивуватися, якщо на піратському аудіоринку незабаром з‘явиться сингл: "Леонід Кучма. "Синій тролейбус" Булата Окуджави".

А от екс-президент Румунії Константинеску проявив незнання музичної теми. Він назвав пісню "Ніч яка місячна" народною румунською. Проте Йосип Кобзон одразу ж його виправив.

Кучма розспівався - буде конкуренція Кобзону?

Поп-діва Ірина Білик ділила стіл разом із Дімою Дікусаром, а от Влада Литовченко прийшла сама. Хоча, як пише "Сегодня", під кінець вечора модель "вже мліла поруч з якимсь вусатим "молодим чоловіком" ледве за п‘ятдесят, який із жаданням косився на збитий, наче вершки, вміст її декольте".

Представники контрастних подружніх пар: Тетяна Недєдьська і пара Білик-Дікусар

Ще двома перлинами вечора стали Тіна Кароль та Вєрка Сердючка, які також могли похизуватися своїми потужними бюстами. Худенька російська акторка Ірина Апєксімова ні в яке порівняння із формами наших вітчизняних зірок не йшла.

Сердючка смалила - нічого нового, але народ завела

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів