Літвінова показала Земфіру і кричала "Сволота", а Вакарчук тішився

27 лютого 2008, 15:13
"Зелений театр у Земфірі". Ви знали? Під такою назвою російська акторка, сценарист та режисера Рената Літвінова представила свій новий фільм.

Напередодні київського концерту Земфіри, який відбудеться 5-го березня, столичний бомонд мав нагоду зацінити картину присвячену їй самій, Рамазановій.

"У моєму колективі з дванадцяти чоловік рівно одна третина - з України. Я не бачу ні однієї причини, щоб ця прем'єра не вдалася", - заявила Земфіра на початку презентації, пише "Сегодня". Тим більше, що одним з членів команди Земи є клавішник "Esthetic Education" та екс-"океанівець" Дмитро Шуров.


На прем'єрі фільму Літвінової про Зему, Рамазанова попередела: "У моєму колективі з дванадцяти чоловік рівно одна третина - з України. Я не бачу ні однієї причини, щоб ця прем'єра не вдалася"

Як стверджують очевидці, вся оригінальність картини Літвінової саме у назві й полягала. Адже на Заході у кожного більш-менш популярного артиста таких фільмів про концерти - десятки. Вони регулярно виходять на DVD, і ніхто не робить з цього події.

У нас же інакше. Фільм-концерт про московський виступ співачки минулого літа у Зеленому театрі став сенсацією світського бомонду.

Презентація фільму-концерту від російської співачки і її подруги-режисера зібрала чималеньку світську тусовку. Риту Січкар не зупинили навіть останні строки вагтіності, а Влад Ващук був при ній

"Річ у тому , що ніхто у нас поки не додумався показати концерт на екрані кінозалу. Мої відчуття такі: мегателевізор, на якому показують мегаконцерт мегаартистки, знятий мегарежисером", - прокоментував подію кліпмейкер Макс Паперник.

Світлана Вольнова вже встигла взяти інтерв'ю у Літвінової. А Паперник нагадав, що показувати такі "фільми" на кіноекрані - це непогана реклама, не більше

"В усьому цьому є творча зухвалість - це відмінний промохід нового альбому Земфіри. Навіщо ми будемо себе обманювати? Це не фільм - ми щойно подивилися музичний концерт. Може бути, це стане традицією - показувати великі концерти у великих кінозалах. Задля розваги", - додав вітчизняний відеорежисер.

Дружина Медведчука Оксана Марченко з показу, кажуть, вийшла задоволена

Як водиться, під час перегляду фільму не обійшлося без технічних неполадок. Показ картини кілька разів довелося починати заново, а під час пауз публіка дружно матюкалася.

Якось, не витримавши, Рената Літвінова з глядацького залу скрикнула: "Сволото, увімкни звук!", а з екрану Земфіра підсумувала: "Підстава!"

"Сволото, увімкни звук!" - кричала Рената з залу

"Мені сподобалася атмосфера, я фактично відчув себе частиною процесу - адже для мене це дуже звична річ, за якою я скучив", - поділився своєю думкою Славко Вакарчук.

У актора Володимира Горянського вираз обличчя замріяний-замріяний

"Тут треба звернути увагу не на форму, а на зміст. У цьому фільмі ви побачили кращу Земфіру, аніж знали до цього", - додав лідер "Океану Ельзи".

А от на обличчі у сестер "Алібі" вираз якогось легкого нерозуміння...

Сам фільм представляє собою мікс, де пісні чергуються з короткими інтерв'ю, взятими самою Літвіновою у своєї подруги-співачки. Питання, як і властиво "Богині", все довкола однієї теми: сенс життя, любов і смерть.

Дівєєву-Церковному, схоже, не дає спокою слава Елеонори Масалаб, нової "Міс Україна-Всесвіт"

Кажуть, Земфіра "стала настільки "компактною", що, здається, могла б уміститися у чиїйсь кишені".

Подивитися "Зелений театр у Земфірі" прийшли співачка Наталка Могилевська, Світлана Лобода у супроводі продюсера Олега Чорного, хореограф Дмитро Коляденко, ведуча і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, вагітний ресторатор Маргарита Січкар з чоловіком-футболістом Владом Ващуком, кліпмейкер Алан Бадоєв та інші.

Лобода на Земфіру-Літвінову прийшла з Чорним, але проміняла його на Коляденка

Хлопці, така нагода запам'ятати "ворога" в обличчя (а то ж завжди щось відволікає: голі груди, довгі ноги, випучені губки). А тут: просто лиця "А.Р.М.І.Ї."

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів