Олена Вінницька скоро буде продаватися в ексклюзиві

Понеділок, 17 березня 2008, 11:08
Понеслося: вітчизняні співаки піддалися закордонній моді суміщати сцену із ганчір‘яними промислами. Так, слідом за Світланою Лободою ще одна екс-"ВІА-Гра" подалася у дизайнери.

Романтична поп-рокерка Олена Вінницька невдовзі представить на суд громадськості ексклюзивну колекцію з десяти пар рукавичок.

 

"Я і раніше подумувала про те, щоб створити колекцію рукавичок. Це моя давня пристрасть, це видно навіть по моїх сценічних костюмах - я часто їх надягаю", - каже співачка у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

 

Тож Вінницька таки зважилася вперше спробувати себе у дизайнерській справі. Наразі, як пише видання, результатом вона задоволена.

 

"А тут я вже вкотре поїхала у Будапешт і відвідала фабрику, яка займається пошиттям рукавичок, і остаточно вирішила створити свою колекцію", - додає Олена кілька слів про переломний момент у її рішенні.

 

Дизайн рукавичок належить авторству самої Олени. Вироби виконані з м'якої шкіри і замші з фігурною перфорацією і прикрашені стразами та фірмовим логотипом екс-"ВІА-Гри".

 

Ця маленька "ручна" колекція буде продаватися у дорогих столичних бутіках. Крім того, ціну на вироби з логотипом Вінницької будуть призначати самі покупці. У цьому, вважає Олена, і полягає назва колекції "Ціна індивідуальності".

 

На питання ж, чи можна буде прийти в крамничку і придбати собі пару "Вінницької" гривень так за 50, Олена відповіла, що сподівається, такого не відбудеться. Адже покупці у таких магазинах звикли платити більше за ексклюзивні речі.

 

Наскільки відомо наразі розширювати свої нові таланти у наступних колекціях Вінницька поки не планує. Каже, подивиться, як пройде дебют.

 

 

 

 

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Фото Дмиnра Амідова та "Комсомольської правди в Україні" та www.studio1.ru


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів