Білан побажав Лорак успіхів, а вона видала ВІДЕОКЛІП

19 березня 2008, 10:00

"Чорт із нею, з Ані Лорак", - так можна було сказати тоді, коли номер до "Євробачення" зі співачкою готував балет "чортів". Однак потім втрутився всюдисущий Філя Кіркоров і нечистої сили не стало, а Кароліна засяяла-заблищала в новому образі.

"Шкода, що на сцені у Белграді може бути тільки 6 чоловік, а не 25. Ми б зробили таке шоу, якого ще не бачили на "Євробаченні" - охає Ані, пише "Starlife".

Нарешті Кароліна підготувала той самий довгоочікуваний кліп на пісню "Shady lady". В цілому, жінка знаходиться в оптимістичному, піднесеному настрої, особливо після нещодавніх виступів у Росії.

"Після концерту я відвідала вечірку, де познайомилася із Дімою Біланом, який поїде на "Євробачення" від Росії. Я побажала йому успіхів, а він у свою чергу побажав їх мені", - розповідає Лорак.


За її словами, "багато російських артистів позитивно відгукуються" про її номер і про пісню "Shady lady". Ну а чому б їм відгукуватися про пісню Ані негативно? Це російському претенденту на перемогу у "Євробачення" ніяк на перешкоді не стане...

А от як відгукнеться про пісню й відео Ані публіка у Сербії - це вже питання.

ВІДЕОКЛІП АНІ ЛОРАК НА ПІСНЮ "SHADY LADY" ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Нагадаємо, у другому півфіналі на "Євробаченні-2008" Ані Лорак виступатиме четвертою.

Ані Лорак налаштована оптимістично

Кароліна каже, якби у Белграді можна було вивести на сцену 25 чоловік, "ми б зробили таке шоу, якого ще не бачили на "Євробаченні"

Також Ані познайомилася зі своїм конкурентом - Дімою Біланом, який два роки тому посів друге місце на "Євробаченні". Тіна Кароль тоді стала сьомою

Для кліпу Ані, вочевидь, закріплювали груди - неприродні складочки у декольте видають сторонні маніпуляції

Звісно, адже з такими номерами можна все й розгубити. Так знімали епізод із Кароліною на даху хмарочосу

А ТИ проголосував би за Ані Лорак?

Фото http://starlife.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів