Кужель гуляла день білявок босоніж, а Гросу назвали Кароль

2 червня 2008, 13:32

Напередодні першого дня літа екс-ведуча "Мелорами" Оля Горбачова вирішила зробити симпатичний мікс. Всесвітній День білявок Оля вирішила поєднати із днем захисту дітей.

Тому на подвір'ї одного з дитячих будинків Києва зібралася ціла армія дітей і відомих білявок. От тільки Ірина Білик засмучувала - співачка сильно спізнювалася.


Співачка Наталя Валевська, як і інші відомі українські білявки, поєднала День блондинок з Днем дітей

Дітям влаштували міні блондинисте свято

"Так не має поводитися справжня блондинка", - казала Олександра Кужель. Вона впевнена, що блондинки ніколи не чинять нікому шкоди, а волосся жінки фарбують задля того, щоб підкреслити свою світлу та пухнасту сутність.

Кужель переконувала, що жінки фарбуються у блондинок, аби підкреслити свою світлу та пухнасту сутність

Замучившись чекати на Білик, Кужель зняла тісне взуття на підборах, і почала вмовляти Горбачову не чекати Іру, відкрити свято без неї.

А потім Кужель показала свій педикюр

"Мені ж після цього треба на показ одягу! Треба перевдягнутися", - пояснювала всім світська левиця. "Та й дощик збирається, діти намокнуть", - потім додавала добра Кужель.

Білявка Горбачова ж була чи то втомлена, чи то засмучена і на вмовляння Кужель піддалася легко. Після годинного чекання Білик, свято таки розпочалося.

Ініціаторка гулянки, Оля Горбачова ходила, затиснувши під пахвою гіпопотамчика

Після знайомства з дітьми зірки роздали їм подарунки. При цьому найстаршій дівчинці, 12-річній Катрусі, дісталися пупсики, що довело дитину до сліз.

Президент "Міс Україна" Лілія Кузнєцова (з кіскою) долучилася до сонму відомих білявок

А одразу після роздачі подарунків, з'явилася висока дівчина у білій перуці. Це була не білявка Катя Осадча (її теж запрошували на захід, але вона не приїхала), а Снігурка.

Вони з Дідом Морозом зібрали всіх дітей та білявок у хоровод і змусили всіх напередодні першого дня літа співати "Ялиноньку" мовою хатніх тварин. Зірки також підспівували, імітуючи звуки собак і корів.

У переддень літа Дід Мороз та Снігурка змусили дітей і знаменитостей співати "по-тваринному"

Тоді нарешті приїхала Ірина Білик з оберемком повітряних кульок. Без чоловіка-блондина, але з молодшою подружкою - Аліною Гросу. Аліні мама ще не дозволяє фарбувати волосся, тож їй довелося викручуватися і дівчинка-підліток начепила перуку.

Із величезним запізненням причалапала Ірина Білик - її було видно здалеку завдяки в'язанці кульок

Коли розпочалися "новорічні" ігри, Дід Мороз та Снігурка почали загадувати малечі загадки. Ірина Білик, щоб не лишатися осторонь дійства, запропонувала дітям, які стояли біля неї, альтернативну загадку:

- Ви впізнаєте цю дівчинку? - спитала Іра.

- Це Тіна Кароль!!! - дружньо відповіли діти, чим дуже розчарували і засмутили Гросу.

- Ні, це Аліна Гросу, - виправила малих Білик. - Знаєте пісню "Бджілка"?.. Аліна, які там пісні в тебе були ще?..

Гросу назвали Тіною Кароль, а Білик взагалі забула, які пісні співає Аліна

Проте не тільки малолітню співачку Гросу дитяча безпосередність поставила у безвихідь.Коли діти знайомилися з телеведучою Наталею Розинською, вони спитали у її супутника: "А ти дівчинка?". "Ні, це хлопчик. Але дуже красивий", - "відмазала" супутника Розинська.

На супутника Наталі Розинської подумали, що він дівчинка

Після спілкування надворі, всі піднялися до музичної зали, де діти спеціально для білявок влаштували концерт. Співачки підспівували, аплодували, а Ірина Білик знімала відео на свій мобільник.

А потім співачка Юля Нельсон (праворуч) разом з усім дивилася дитячий концерт

Білик навіть фільмувала дитячі виступи

Завершилася зустріч білявок з дітьми у їдальні, де на дітей чекали солодощі, морозиво та полуниця. Причому малеча виявилася зовсім не жадібною - діти ділилися з зірками своїми ласощами.

Ну, хто там казав, що Білик мучиться дієтами? От вам - морозиво!

Одна дівчинка навіть годувала з рук вокалістку "Арктики", та так, що заляпала полуницею її білі брюки. Наталя ж Валевська час від часу хазяйновито витирала стіл, куди її маленькі сусіди проливали Фанту.

"Арктику" нагодували полуницею так, що штані заляпали

До речі, "Арктика" найбільш віддано бавилася з дітьми - ще не розпрощалися дівчата з дитинством

Фото Іди Спалах


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів