Еля Масалаб повезе на "Міс Всесвіт" наркотичну сукню

11 червня 2008, 12:09
"Міс Україна - Всесвіт-2008" харків'янка Елеонора Масалаб готується до закордонного старту. Виліт української красуні із специфічною зовнішністю запланований на 16-те червня.

А вже у липні Еля спробує зробити "контрольний у голову" членам журі міжнародного конкурсу "Міс Всесвіт 2008". Останній, до речі, пройде в екзотичному В‘єтнамі.

Причому вбити наповал Масалаб планує, актом власної антинаркотичної компанії. Елеонора вбереться у спецсукню.

ТаблоID одним з перших зміг побачити, як же виглядатиме вітчизняна міска на далекосхідному подіумі.


"Міс Україна-Всесвіт 2008" Елеонора Масалаб показала ТаблоIDу, у чому їде у В'єтнам

Національний костюм для Елеонори створювала модельєр Діана Дорожкіна. "Латаючи" виїзне вбрання для Елі, Діана використовувала шкіру, шовки, мереживо ручної роботи, вишивку і камінчики Swarovski.

Еля та її улюблений модельєр Діана Дорожкіна влаштували ТаблоIDу міні-шоу з перевдяганням

Уся робота тривала біля трьох місяців, а на пошиття корсетної сукні було задіяно п‘ять кравців. Причому вбрання створювали з підтекстом. Ідея сукні - пропаганда здорового способу життя, краси душі й тіла і, відповідно, пропаганда проти вживання наркотиків.

Традиційний корсет від Дорожкіної на красуні з нетрадиційним для українців прізвищем

Тож Еля та Діана вирішили втілити усе це у костюмі, прикрашеному маками. На думку Масалаб, ці квіти мають прикрашати життя людей, а не забирати його.

Антинаркотичні маки на попі "Міс Україна-Всесвіт 2008"

Окрім того у заморські чемодани Елеонора спакує ще принаймні три сукні: червону, вкриту "лушпинням", блакитну та сукню бежево-коричневій гамі карамельно-ірискових відтінків.

Окрім "шматтєвого" арсеналу, Елеонора, ясна річ, бере з собою й українські національні сувеніри. Останні призначені для аукціону в рамках "Міс Всесвіт-2008" у В‘єтнамі.

Зокрема, Еля прихопить із собою картину "Весна" 19-річної авторки Марії Савчук. Ця картина ручної роботи була створена вихованкою київської школи-інтернату для дітей, хворих ДЦП.

Так само й унікальну хустку "Україна" створювали вихованці цього інтернату. Протягом двох місяців двадцятеро дітей збирали хустку з безлічі різнокольорових клаптиків.

До речі, точно такий виріб вихованці інтернату раніше презентували почесним гостям і меценатам школи-інтернату. Серед лостанніх були дочка президента Віталіна Ющенко та національний директор "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко, а також "Міс Всесвіт-2005" Наталі Глєбова.

У цій сукні Елеонора вже виходила на люди

А поки Еля не відбула до В‘єтнаму, вона продовжує готуватися до подорожі. Харків‘янка вивчає іноземні мови, займається танцями, фітнесом, куховарить та почитує детективи.

Фото Іди Спалах


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів