"НеАнгели" ганяли на БТРі по Києву і плавали по Дніпру

24 червня 2008, 15:46

Чого не зробиш заради того, щоб про тебе написали в газеті. Схоже, такий принцип сповідує більшість українських "зірок".

Поп-продукт Юрія Нікітіна "НеАнгели", здавалося, робили вже все. І роздягалися, й іспити напоказ складали, і стверджували, що вони "не повії", і іграшками з секс-шопу бавилися. Але зупинятися на досягнутому дівчата, видно, не збираються.

Тепер вони зняли свій екзотичний променад вулицями Києва на бронетранспортері.


Стриптиз на БТРі

На цьому ж диві техніки на межі фантастики дівчата навіть доплили до середини Дніпра, повідомляє прес-служба "НеАнгелів".

А от і розгадка - відбувалося все це на зйомках передачі "Надзвичайні новини" на каналі ICTV.

Дівчата імітують "бурхливі емоції" від "шаленої швидкості"
"Такі дикі переживання бувають раз у житті. І якщо спочатку їхати на великій швидкості на даху БТР було страшно, то потім я легко відпускала руки, і Слава навіть кричала мені "А ну, спускайся вниз, божевільна!", - каже "НеАнгел" Віка.

"Я навіть вирішила відзначити свій наступний день народження на БТРі. Буду на ньому справжньою залізною леді, сильною і незалежною", - каже вона.

Вся компанія всілася на БТР і пограла кататися по Дніпру

А Слава зізналася, що все життя мріяла про подібну сцену з кінофільму - дівчина виглядає з машини з відкидним верхом.

"Я завжди хотіла це зробити сама, але соромилася - думала, що вийде по-жлобськи. А тут дозволила собі - адже це не машина, а БТР. Причому ця махіна, що важить 7 тонн, ще і плаває!", - каже "зірка".

Пані вже лягли і просють

Ми випили "Фанти" і зупинили БТР

"Коли ми заїхали у воду, мені здалося, що ми їдемо по дну. Але на середині Дніпра водій сказав нам, що під бронетранспортером 15 метрів води. А ще БТР їде "з вітерцем" - у мене навіть кепка з голови злетіла", - поскаржилася Слава.

Однак поки, так би мовити, верхні частини тіла дівчат дуріли, висунувшись з люка, "нижніми частинами" "НеАнгелів" зайнялися хлопці з гурту "Авіатор".

Вони тримали дівчат за ноги, попутно освоюючи тонкощі керування БТРом.

Фото прес-служби "НеАнгелів"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів