У Могилевської й гімнаста Залевського тепер дитина

19 серпня 2008, 12:08
Співачка Наталя Могилевська днями поєдналася із супер гнучким гімнастом-еквілібристом Анатолієм Залевським. Артисти стали батьками, хрещеними.

14-го серпня, коли вся релігійна Україна відзначала Медовий спас, Залевський, Могилевська та хореограф Олена Коляденко хрестили дітей своєї подруги.

Могилевська і гімнаст Анатолій Залевський стали батьками. Хрещеними

Своїх двох малят довірила зіркам відомий режисер циркових шоу в Монако Ірина Герман.

Ще одна хрещена матуся - Олена Коляденко

Хрестили малят у дуже інтимній атмосфері - без сторонніх і преси. Мама крихіток вирішила не робити з цієї важливої події у житті діток показного шоу.

Так само ревно поставився до хрестин й Толя Залевський. Він все турбувався через випадкових людей, які заходили до церкви - мовляв, невідомо ж, хто ці люди і з якою енергетикою вони прийшли.


А от Могилевська своєю роллю хрещеною мами впивалася.

"Хрещення - це нове народження людини, народження її душі. Дітки поки не усвідомлюють важливості цієї події, але ж тепер у них є хрещені батьки, які будуть допомагати розвиватися і рости", - поділилася думками з приводу таїнства співачка.

"І я зроблю все можливе, щоб максимально багато дати своїй хрещениці", - пообіцяла Могилевська.

Наталя світилася, наче лампочка Ілліча, і ні на мить не хотіла відпускати свою хрещенку. А може, їй і самій вже час малюками обзавестися....

За матеріалами ІА "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів