Над переможницею "Міс Україна 2008" літав дух Черновецького

24 квітня 2008, 14:16
Цікаво, чи був хоч хтось здивований результатами фіналу "Міс Україна 2008"...

Пройшов він тільки у середу у столичному палаці "Україна", але відчуття було таке, ніби конкурс цей бачиш вже не вперше. Якось аж надто передбачуваною виявилася переможниця і, відповідно, найкрасивіша дівчина України.

Як вже писав ТаблоID, корону переможниці вдягла племінниця заступника київського мера. Кращою з 26 представниць різних міст України стала 18-річна Ірина Журавська, родичка заступника Черновецького Віталія Журавського.

"Першою Віце-Міс" стала інша киянка - №2 Оксана Островська. "Другою Віце-Міс" назвали миловидну дівчину з Борислава №19 Тетяну Неустуєву. А корона "Міс глядацьких симпатій" дісталася №26 - Лапенко Анні з Луганську.

Подібні результати дала співпраця у журі таких знаменитостей, як донька Леоніда Кучми і президент фонду "АНТИСНІД" Олена Франчук, президент конкурсу "Міс Україна" Лілія Кузнєцова, міністр молоді та спорту Юрій Павленко, "Міс Україна 1997" Ксенія Кузьменко та співачка Наташа Корольова.


Також були присутні у журі віце-президент банку "Європейський" Алла Борулько, шеф модного дому "Юнона", який обшивав конкурсанток, Інеса Семченкова, радник мера Черновецького з питань свободи слова Казбек Бектурсунов та голова наглядової ради "Star Media" Влад Ряшин.

Почесними гостями вечора, який почався із запізненням майже у дві години, стали: президент конкурсу "Міс Світу" Джулія Морлі, "Міс Світу 2007" височезна китаянка Чжан Цзилінь та минулорічна "Міс Україна" молоденька Ліка Роман.

Та мало того, що результат конкурсу багато хто знав наперед і вечір затримали, ще й обіцяний Дмитро Дюжев до Києва не долетів. Напевне, загуляв десь актор на російських просторах через звістку про майбутнє батьківство.

Замість нього на сцену вискочив не менш відомий російський шоумен Оскар Кучера і, треба визнати, відпрацював своє, напевне, ще й краще за свого колегу по сцені Остапа Ступку.

Фінал конкурсу "Міс Україна 2008" у середу затримали майже на дві години. Тож конкурсантки встигли провести генеральну репетицію

Обіцяного ведучого вечора Дмитра Дюжева публіка не побачила. Замість Космоса з "Бригади" до Остапа Ступки доєднався шоумен Оскар Кучера

Перший вихід 26 конкурсанток на сцену: валізу в руки і вперед

Наступний вихід - найпопулярніший - у купальниках

Дівчата і "ромашкою" по колу ходили

І у пози різні ставали

І поцілунки повітряні слали

Після купальників з 26-ти лишилося лише 12 конкурсанток. 14 мусили піти

Першу паузу у конкурсі заповнив знаменитий онук знаменитої співачки Едіти П'єхи. Стас поводився трохи нахабно. Співак вимагав стійку для мікрофона і, ніби жартуючи, натякав, що інакше - в організаторів шоу будуть проблеми

12 конкурсанток після співів росіянина вийшли на сцену мокрими. Постановка у дусі "Русалонька", як потім кричав Ступка, змусила його плакати

Дівчата валялися і позували

До мокрих ніг додалися елементи еротизму

Цікаво, що найбільше оплесків цього вечора зірвав чоловік - гімнаст Анатолій Залевський. Заслужено

Танцювальні елементи красуні виконували у білому

Старалися так, що білизну видно було

А одна дівчина навіть почала стікати кров'ю - впала на коліна у результаті невдалого акробатичного трюку

Проте переживання за коліно конкурсантки розвіяла запальна Сердючка, яка до ранку ладна танцювати з єнотами

І нарешті вихід шести фіналісток

Останній променад - у вечірніх сукнях

Корона "Міс глядацьких симпатій" дісталася №26 Лапенко Анні з Луганську за переказ притчі

"Другою Віце-Міс" назвали миловидну дівчину з Борислава №19 Тетяну Неустуєву. Таня у дитинстві мріяла лікувати мишенят

"Першою Віце-Міс" стала киянка Оксана Островська, що виступала під №2 за міркування, яка саме краса врятує цей світ

Корону ж переможниці "міс Україна 2007" Ліка Роман вдягла на голову племінниці заступника київського мера

Кращою з 26 представниць різних міст України стала 18-річна Ірина Журавська

Ось така вона родичка заступника Черновецького Віталія Журавського

Подейкують, що корону Ірі Журавській купили

І наостанок: на конкурс "Міс Світу", якщо нічого не зміниться, Ірі далеко їхати не доведеться. Як писалося раніше, "Міс Світу 2008" пройде в українській столиці.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів