Доліна і Меладзе опустили Кучму, а Кобзон перекрив його басом

23 вересня 2008, 14:32
Як кажуть, красиво жити не заборониш. Може в когось сутужно з тим, щоб відсвяткувати день народження один раз. Але це точно не про Леоніда Кучму.

Відгулявши свій 70-річнйи ювілей у Криму, екс-президент і його родичі на цьому не зупинилися і через півтора місяці влаштували концерт на його честь на всю "Україну". Був на концертній гулянці і ТаблоID.

Гуляти разом з ювіляром приїхали "звьозди" з усього екс-USSR. Йосип Кобзон, Олександр Малінін, Філіп Кіркоров, Валерій Меладзе, Тая Повалій і Коля Басков, Ірина Білик, Ані Лорак, Наталя Могилевська, Лариса Доліна та Тамара Гвердцителі.

З усіх зірок лише Тамріко змогла утриматися від поливання Кучми цукровою патокою компліментів. Вона лише зізналася в любові до України.

70-річчя Кучми затяглося на два місяці

А от деякі заморські зірки таки зганьбилися на сцені - переплутавши ім'я ювіляра. Лариса Доліна мало того, що співала дифірамби якомусь іншому чоловіку замість Кучми, так ще й обізвала його Анатолієм Даниловичем. А Валерій Меладзе переплутав не ім'я, а по-батькові ювіляра і на честь покійного екс-президента Росії Єльцина назвав його Миколайовичем.


У понеділок екс-президента вітали янголята
І Кіркоров

Не обійшлося без конфузів і у ведучих. "Квартальщик" Вова Зеленський наступив на довгу сукню своєї співведучої Маші Єфросиніної і ледь не оголив її досить пікантне місце.

- Зараз, Маша, зал дізнається про тебе щось нове, - пожартував Зеленський.

- Я теж дізнаюсь, - чомусь віджартувалась Маша.

Зеленський (по центру) ледь не стягнув спідницю з Єфросиніної (ліворуч) у присутності іменинника (праворуч)

Еротичну тему ввечері підтримали Микола Басков і Таїсія Повалій, які влаштували поцілуночки на честь дружини ювіляра Людмили Кучми. Виявляється, вона завжди кричала Колі і Таї "Гірко!" після їх виступів. І от вони нарешті виконали її забаганку.

Повалій і Коля Басков влаштували спец-цьомки

А ще Коля розповів, що він краще, ніж Елтон Джон. Напевно, російський "пєвун" приревнував до англійського сера, якого покликали на день народження до Кучми у Крим.

- Я, пане Пінчук, краще Елтона Джона, - запевнив Басков мільярдера.

- Я це підтверджую, - кокетливо підхопила дискусію Повалій, яка бозна що мала на увазі.

А Басков (вочевидь ще у серпні) приревнував Кучму до Елтона Джона. На фото: Віктор Пінчук, Елтон Джон, Леонід Кучма, Олена Франчук, Людмила Кучма

А під кінець Басков і взагалі напросився співати за Кучму на чергових виборах.

Іра Білик порадила Леоніду Даниловичу робити як вона - "нічого не читати і не слухати".

Білик порадила Леоніду Даниловичу робити як вона - "нічого не читати і не слухати"

Могилевська, яка як відомо, давно сумує за Даніличем, попросила "вспоминать". Правда не ясно, чи його, чи себе, бо на екрані миготіли кадри епохи президентства екс-гаранта.

Вєра Сердючка подарувала Кучмі пісню, під яку, за її зізнанням, танцював навіть Путін у її кращі часи в Москві" - "Всьо будєт хорошо". А перед цим Вєрочка заспівала новеньку "Kiss, please", що в її особливому перекладі для Кучми означало "Батьку, вертайтеся".

Кохані жінки Кучми
У серпні Людмила Кучма вишивала у золотому. Віталіку Кличку не дуже сподобалося?
Танок іменинника із дочкою (знову ж таки на серпневому ювілеї)

Сам екс-гарант теж відзначився. Розказав, що він хоч і не жартівник, і не фокусник, і не супер-пупер співак, але після третьої і він може затягнути пісню. Особливо, якщо поруч є Кобзон.

"Тому що співати так, як наші зірки я не вмію. Хоча іноді, коли усі співають, після третьої, я теж співаю. Наприклад, на прекрасній передачі Яна Табачника "Честь маю запросити" після третьої навіть Леонід Макарович соло співає, ну а я..," - каже ювіляр зі сцени.

У серпні Кучму "бєзвоздмєздно" привітав із днем народження екс-президент Польщі Олександр Кваснєвскій

"Кобзон кого завгодно співати змусить - ми з ним дуетом. І завжди одну і ту ж пісню "Как много девушек хороших". Я кажу: "Йосип, може час вже припинити? Вже не той вік. Хоча я у порівнянні з тобою ще молодий, давай шось інше співати", - переповідає свою розмову з Кобзоном Кучма.

Кучма співає після третьої, особливо коли є Кобзон (на другому плані)

У понеділок зміни у репертуарі дуету Кобзон-Кучма таки відбулися. Замість традиційних "девушек" вони затягли "Я люблю тебя жизнь и надеюсь, что это взаимно". Щоправда, за баритоном Йосипа Давидовича тенор Леоніда Даниловича якось загубився...

Також прийшли на запізніле святкування Кучмівських іменин глава Федерації Футболу України Григорій Суркіс з дружиною, Пустовойтенко з жінкою, екс-мер Києва Олександр Омельченко та Тетянка Засуха.

Клички-мужички
Черномирдін, судячи з реакції Кучми і його гостей, міг би спокійно перепрофільовуватися в артисти розмовного жанру
А у вересні Леоніда Кучму зі сцени палацу "Україна" як тільки не називали...

Фото з серпневого дня народження Леоніда Кучми - з сайту www.kuchma.org.ua

Фото з концерту - ТаблоIDа (зроблені мильницею - у важких польових умовах)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів