Конкурс на найкрасивішу міску Землі знову тягнуть у Київ?

27 вересня 2008, 13:22
Міс-епопея триває. Українські конкурси краси охопила мода на дівчат із широкими вилицями та пухкенькими губками. Саме так виглядає нова "Міс Україна Земля", яку обирали у Києві у четвер.

Так, власницею титулу "Міс Україна Земля-2008" стала 18-річна Ольга Белоусова. А фінал цього конкурсу краси пройшов на території котрогось з магазинів столиці.

Антураж не гламурний - зате корона нічогенька. Її цього року було виготовлено у Франції з 24-каратного золота і діамантів. Вона щорічно буде передаватися новій власниці титулу .

Осінь - час МІСкопаду. От і знову вибрано пеерможницю - "Міс Україна Земля-2008" стала 18-річна Ольга Белоусова

За результатами національного фіналу "Першою віце-міс" стала 19-річна Христина Коробко з Києва, а "Другою віце-міс" була названа Таня Крушельницька з Кривого Рогу.

Дівчат обирали у три етапи. Спершу, вони мали розповісти щось про себе, у другому турі конкурсантки змагалися в умінні робити собі макіяж, а на десерт - демонстрували вечірні сукні та відповідали на питання журі.


"Першою віце-міс Україна Земля-2008" стала 19-річна Христина Коробко
А "Другою віце-міс Україна Земля-2008" була названа Таня Крушельницька

Так от незабаром студентка Київського Національного Лінгвістичного Університету Белоусова представлятиме Україну на міжнародному конкурсі "Міс Земля-2008". Щоправда, попри минулорічні анонси, його фінал проводитиметься не у Києві (а хто би сумнівався).

Красуні формату Україна-Земля. Коли вже зроблять конкурси краси космічного масштабу?

Як повідомляє національний комітет "Міс Україна Земля", торік велися переговори відносно проведення "Міс Земля" в Україні. Однак ці перемовини були припинені через проведення в українській столиці "Міс Світу", а конкурси, як пише прес-служба комітету, проводяться в один і той самий час.

Однак, тепер після перенесення "Міс Світу" до Йоганнесбургу переговори відносно "Міс Земля-2009" обіцяють відновити.

А поки що міжнародний конкурс "Міс Земля" стартує 20-го жовтня у столиці Філіппін Манілі. Після цього 100 дівчат з усіх куточків світу відвідають острів Гуам (США) і острів Балі (Індонезія). А 9-го листопаду красуні знову повернуться на Філіппіни для участі у фінальному шоу.

Головне, губи енергійніше надувати - так сексуальніше, звісно

Нагадаємо, минулого року у конкурсі "Міс Земля 2007" взяла участь "Друга Віце-Міс Україна 2007" білявка Галина Андреєва.

За інформацією Національного комітету "Міс Україна Земля"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів