Конкурс "Міс Земля-2008" буде у Києві?

13 листопада 2007, 14:06

Українка на міжнародному конкурсі "Міс Земля-2007" у дамки не вийшла. Натомість у України з‘явилися грандіозні плани - привезти цей конкурс до себе на наступний рік.

Переможницею ж конкурсу краси на Філіппінах визнали канадійку Джессіку Тріско. Їй і вручили корону та 20 тисяч доларів.

На конкурсі "Міс Земля 2007" перемогла канадійка Джессіка Тріско

Друге місце і титул "Міс Повітря" отримала "Міс Індія" Пуже Чігопекар. Третє місце і титул "Міс Вода" дістався венесуельці Сільвані Сантанела. А завершила четвірку переможниць Анжела Гомес Дюран з Іспанії, яку нарікли "Міс Вогонь".

"Міс Вогонь" Анжела Гомес Дюран, "Міс Земля" Джессіка Ніколь Тріско, "Міс Повітря" Пуже Чігопекар, "Міс Вода" Сільвані Сантанела Ареллано

У той же час українка отримала першість за результатами альтернативного голосування серед преси, фахівців модельного бізнесу і шанувальників конкурсів краси з усього світу.


Тож тут перше місце і титул "Miss Pageant Cafe Earth 2007" було присуджено Галині Андреєвій з України. На другому місці опинилася "Міс Венесуела", а на третьому - "Міс Бразилія". При цьому"Міс Канада" не ввійшла у топ-16 альтернативного голосування.

Українка Галина Андреєва не стала ні "Землею", ні "Повітрям", ні "Водою", ні "Вогнем"

Проте є ще одна новина. Наступного року організатори "Міс Земля" планують провести конкурс за межами Філіппін. Право ж проведення цих міжнародних змагань коштує 4 мільйони доларів.

Як виявилося, Україна знайшла інвесторів для того, щоб прийняти конкурс у Києві в листопаді 2008-го.

Однак Галя стала лідером альтернативного голосування і отримала титул "Miss Pageant Cafe Earth 2007"

Так, український директор "Міс Земля" Діана Старкова прийняла рішення про дії по залученню чотирьох мільйонів для проведення конкурсу. До речі, Україна ще жодного разу не приймала у себе міжнародних конкурсів такого масштабу. У нас двічі проводилися тільки конкурси європейського рівня.

Проте в України є і суперники - В'єтнам, Австралія і Сінгапур також виявили бажання боротися за право проведення "Міс Земля-2008" і візьмуть участь у тендері.

Як відомо, конкурс "Міс Земля" отримав популярність 2003-го року, коли в ньому взяла участь "Міс Афганістан" Віду Самадзаї. Тоді вперше за 34 роки ця країна була представлена на міжнародному конкурсі.

"Міс Афганістан-2003" Віда Самадзаї та український директор "Міс Земля" Діана Старкова

Проте Верховний Суд Афганістану присудив Віду до страти, тому що, на їхню думку, афганська жінка не повинна з'являтися в купальнику перед публічною аудиторією.

На "Міс Земля-2003" Віду одержала спеціальну нагороду "Beauty for a cause". А після конкурсу "Міс Афганістан" не повернулася на Батьківщину, а виїхала в США, де і проживає по сьогодні.

Наступного року Віду збираються запросити у почесні члени журі міжнародного фіналу "Міс Земля".

За матеріалами національного комітету "Міс Земля Україна"

А також фото AP, DPA, AFP, Reuters
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів