Подруга Віталіни Ющенко вже відсвяткувала Новий рік з Мочановим

18 грудня 2008, 13:07
У той час як дехто лише розкачується на купівлю штучної чи натуральної ялинки, українські спортсмени вже частково відсвяткували Новий рік.

У середу програма "Неспортивне життя" на каналі "Мегаспорт" зібрала олімпійських призерів та просто відомих діячів спорту на своїй новорічній ялинці. Остання була присвячена ще й 3-річчю програми.

Серед гостей опинилися: боксер Володимир Вірчіс, гонщик Олексій Мочанов, екс-капітан збірної з легкої атлетики й багаторазовий чемпіон Європи зі штовхання ядра Роман Вірастюк та його брат Василь Вірастюк,

олімпійська чемпіонка з вільної боротьби 2004-го року Ірина Мерлені, бронзова призерка олімпійських у потрійному стрибку 2000-го Олена Говорова та бронзовий призер олімпійських ігор з метання молота 1996-го Олександр Крикун.

З дружино прийшов олімпійський чемпіон з вільної боротьби 2004-го року депутат Ельбрус Тедеєв, плавець Денис Силантьєв теж був з дружиною, як і футболіст-тусовщик Андрій Гусін.


Оскільки Новий рік спортсмени святкували на одній з ковзанок столиці, то на ковзани довелося стати й подружці Віталіни Ющенко президенту National Box Promotion боксерці Аліні Шатерніковій, і дворазовій срібній призерці олімпійських ігор з академічного веслування Світлані Мазій.

Хто ж полінувався чи не подужав стати на ковзани, міг просто отримати задоволення від спілкування з колегами та келиху шампанського.

Зокрема, телеведучий Олексій Мочанов, який все ще ходить на милицях після операції, ковзати не зміг, але почуття гумору теж не втратив.

Коли Василь Вірастюк пожартував, чи буде Льоша кататися на ковзанах, Мочанов відповів, що те, що він тримає у руках, йому продали як ковзани, і він на них вже не перший день катається!

Футболіст Андрій Гусін перекваліфікувався на зірку тусовки. А дружина (праворуч) підсвічує
Крикун не лише грубу силу під час метання молота показати може, а й турботу й галантність проявити: Лягайте-но, мадам, я вам шнурівочку підправлю! В якості моделі - Валерія Ушакова з Мегаспорту
Боксер Вірчіс - не боягуз, адже "трус не играет в хоккей"
Янголи, здавалося б, у хокей не грають. Але й випадок Васі Вірастюка - виняток

Тай чому б з братом на льоду не подуріти. Праворуч - бронзовий призер чемпіонату Європи у Гельсінкі-1994 (штовхання ядра), учасник Олімпіад в Атланті, Сіднеї та Афінах Роман Вірастюк

Подружка Віталіни Ющенко Аліна Шатернікова не лише на ринзі молоток
Гадаєте, "дівчина з веслом" Світлана Мазій з замерзлою водою не розбереться? Пх!
Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби 2004-го року Ірина Мерлені надає перевагу вільному святковому стилю і як дама може трішечки спізнитися
Після ковзанки можна було "потрійно підстрибнути" до шампань-сітро-компанії Олени Говорової
Соратник Януковича борець-депутат Ельбрус Тедеєв привів дружину (ліворуч) і дотримався суворого дрес-коду заходу
Плавець Денис Силантьєв з жінкою за застіллям стали сусідами Мочанова
Мочанов і Вірчіс: яка ж вона все ж зворушлива - чоловіча дружба

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів