Віталіна Ющенко: Мій тато приголомшливий оповідач

12 вересня 2008, 13:28
Вересень можна перейменовувати у місяць імені Віталіни Ющенко. Ні тижня не минає без згадування імені дочки президента у пресі. Причому не лише в українській.

Так, фото Віталіни Ющенко з‘явилося на сторінках ювілейного номеру всесвітньо відомого глянцю "VOGUE" російського розливу.

У невеличкій замітці на одну сторінку дочка Віктора Ющенка встигла розповісти, який гарний байкар її батько, і як вона називає своїх подруг.

"У нас з дівчатами не прийнято на ім‘я одна до одної звертатися. Всі ми просто "подруги", - поділилася Віталіна із журналістами "VOGUE Россия".

Тож, коли до президентської дочки у гості у будинок на березі озера приїхала подруга Олена Мозгова, Віталіна їй так і сказала:


"Привіт, подруго, заходь. Тільки акуратно. На Галю не наступи".

Віталіну Ющенко надрукували у VOGUE"

Ні, Галя - це не ще одна товаришка Ліни. Щоправда, безсумнівно - друг. Галя - це шикарний чорний лабрадор, який зустрічав гостей у селі Ходосіївка Києво-Святошинського району, де, як писали раніше, і живе Віталіна.

"Ви знаєте, у нас з Андрюшкою (братом) багато спільних друзів. Що дуже зручно. Якщо ми зустрічаємося, не виникає незручної ситуації, як це буває, якщо у компанії є "чужий", - веде вона далі.

"Я знайома з "президентськими дітьми" інших країн. Але це тільки політика", - додала Віталіна.

Щоправда, дочка Віктора Андрійовича одразу запевнила, що це не стосується племінника Едуарда Шеварднадзе Георгія. Із ним дочка президента знайома вже років із п‘ять і дружить так само, як і її брат Андрій Ющенко.

На фото: Андрій Ющенко, Георгій Шеварнадзе, Олена Мозгова, Інна Коржилецька та Віталіна Ющенко з лабрадором Галею

Віталіна, шеф Нацради з питань добродійності "Зігрій любов'ю дитину", розповіла також, що обожнює Алю Шатерникову, дворазову чемпіонку світу з боксу.

"Наш батько прекрасно бачить, з ким і як ми спілкуємося", - запевнила Віталіна.

"Ми з друзями обожнюємо приїжджати до батьків на дачу. Там у нас ціле господарство: корівки, курочки, конячки", - мрійливо ділилася вона з журналістами під час глянцевої зйомки.

"Тато варить для нас "юшку" - це уха за спецрецептом. І веселить всілякими історіями. Він приголомшливий оповідач", - зізналася Віталіна.

Одним словом, Віталіна запевняє, що формулювання "діти президента" - це лише формальність. "У першу чергу ми - діти своїх мами й тата", - завірила вона.

За матеріалами "VOGUE Россия"

Фото "VOGUE Россия"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів