Родич Олени Вінницької зв'язався з порно-оператором

19 березня 2009, 16:43
Дівер екс-"ВІА-Гри" Вінницької згадав, що може "існувати сольно". Так, у середу брат чоловіка Олени, Олексій Большой зібрав друзів і просто гостей на презентацію своєї сольної програми.

На повернення до "сольності" Льошу, спонукав рімейк на власну пісню "Осінь золота" у дуеті з Вінницькою. Нагадаємо, зараз він є музичним продюсером Олени та був солістом рок-колективу "Cool Before".

Заразом Большой представив і свою нову пісню, кліп на яку відзняв на пару із зіркою "Маскі-шоу" Георгієм Делієвим.

"У цій пісні ми випускаємо пару!" - попередили Льоша і Жорик, які самі стали клоунами у відео.

Дівер Вінницької, Олексій Большой і Жора Делієв стали клоунами
Відомого столичного фотографа Ктиторчука (на моніторі) переробили на порно-оператора

У тексті пісні "Злі клоуни" "під розстріл" потрапив російський скандальний Сергій Звєрєв, "Фабрика зірок" та інші складові сучасного шоубізу.


А зйомки відео пройшли на лайнері фотохудожника Олександра Ктиторчука "St.Andre". Власне, Сашко виконав у кліпі роль порно-оператора і також був присутній на презентації у клубі.

Кліп, до речі, знімали у Ктиторчука на лайнері

У ході знімального процесу були задіяні 10 "акторів", наручники, шкіряні батоги, яскраво-червоні та чорні мережива, а також заячі вушка. Було з'їдено 5 кілограмів плову та 100 грамів білого гриму.

На презентацію до Большого Валевська прийшла з чоловіком. Перевдягатися то Наталка перевдягається, але от вираз обличчя всюди той самий
Женя Фокін ходить по всіх тусовках, де тільки можна

Окрім того .у кліпі з‘явився шоу-балет у мінімумі вбрання. Танці а ля стриптиз сподобалися усім задіяним й зйомках чоловікам, то ж врешті-решт вони одностайно затвердили для балету назву - "Солодкі попки".

Ще одна "солодка попка", хоч і не з балету - Марта
Молодший брат білявого "Авіатора" Сашко Вудський

А ще було прийнято рішення запустити у виробництво лінію черевиків від Олексія Большого. Сам він написав і слова до пісні, і музику, і зіграв на всіх інструментах.

"З повною версією бажаючі зможуть ознайомитися в інтернет-мережах, бо тільки цей канал не обмежує волі творчості. А щодо телевізора я не знаю, хоча ми підготувалися до цензури - "запікали" деякі смачні слова та попрацюємо над монтажем для теле-версії", - пообіцяв раніш Большой.

Родичі господаря вечора - Вінницька з чоловіком
Фронтмен гурту "С.К.А.Й." Олег Собчук

Серед гостей на презентації були присутні Олена Вінницька з чоловіком Сергієм Большим, співачки Наталя Валевська та Марта, актори Віктор Цекало, Радміла Щоголева і Володимир Горянський, музиканти з групи "Друга Ріка", соліст "С.К.А.Й." Олег Собчук, співак і брат "авіатора" Олександр Вудський, актор і поет Михайло Барський, співак Женя Фокін і фотограф Ктиторчук.

Потужна акторська братія: Володимир Горянський (праворуч),
Віктор Цекало (праворуч),
екс-товаришка Вєрки Сердючки "німа Геля" Радміла Щоголева

Між іншим з родичами екс-"ВІА-Гри" Георгій Делієв співпрацює вже не вперше. За першу його з Олексієм Большиим спільну роботу "Тумба-буги" Жора та Вінницька отримали премію "Пісня року 2007".

За матеріалами F-Group Promotion та офіційного сайту Олексія Большого

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів