Кільчицька намалювала свою духовність з сексом, а Білик - голих людей

22 квітня 2009, 16:23
З 10-го квітня відомі у столичному бомонді особи розмазували свої проблеми по полотну. У вівторок же під егідою дружини колекціонера Ігоря Воронова Тетяни Рамус зірки продемонстрували результати свої тижневих сублімацій.

На презентації були виставлені картини заступника мера Києва Ірени Кільчицької, співаків Олега Скрипки й Ірини Білик, а також гімнастки Стелли Захарової.

Тетяна Рамус з чоловіком Ігорем Вороновим

Завдяки співпраці з художником Олександром Ройтбурдом Ірина Білик пожалілася на брак часу.

На тлі синього неба співачка зобразила величезний годинник. Причому замість звичних 12 годин на циферблаті Іри - 16.


"Не встигаю відпочити, поспілкуватися з близькими, допомогти комусь, навіть здоров'я поправити, тому що в добі тільки 24 години. Зате на моєму циферблаті на 4 години більше", - похизувалася вона.

Білик пожалілася на брак часу і намалювала себе

Стрілки Ройтбурд і Білик

Замість секундних стрілок на картині Білик виписані оголені люди. До слова, одну зі стрілок - біляву не худеньку дівчину - Білик вважає своїм автопортретом.

Та найбільше критики і лестощів зібрало полотно "Усвідом цінності" рук Ірени Кільчицької таз художниці Оксани Мась.

"Я хотіла, щоб у цій картині було побільше Ірени і поменше Мась. Тому тут 90% роботи саме її", - уточнила сама художниця.

На першому плані картини Кільчицька зобразила трьох дітей, трохи далі - схематично намальовану пару, яка займається сексом. Секс, до речі, малювала Мась, а от квіти біля "цього діла" домалювала Ірена Реонольдівна. Великі стрілки годинника -також належать авторству мерської дами.

Кільчицькій секс домалювала художниця

Як з‘ясувалося, Для Ірени важливо розставити пріоритети: "Рибка на полотнині говорить про мою духовність, будинок - про кар'єру, чорний квадрат - про проблеми. Знайшлося місце для сексу, сім‘ї та дітей".

Кільчицька, між іншим, зізналася, що ввечері часто малює зі своїми дітьми Монікою та Марком.

"У мене все чітко розставлено! Не те що на сусідній картині, де зображена не голова, а суцільний смітник", - зауважила чітка Ірена Реонольдівна.

"Сусідньою картиною" виявився малюнок лідера "ВВ" Олега Скрипки і Владислава Шерешевського. Ці двоє на просторому полотні зобразили величезну різнобарвну голову, "задрапіровану" колажами з етикеток та фольги.

Скрипка по-булгаківськи написав про сміття у головах

"Робота "Сміття скрізь" символізує те, що сміття у нас у голові, і змінити соціум можна тільки, починаючи із себе", - пояснив Скрипка.

Гімнастка Стелла Захарова і художник Володимир Бовкун своєю картиною "Любов поруч" стверджують, що найголовніше у житті - почуття.

Цю колекцію з чотирьох картин видавець нового журналу й організатор тусовки Рамус пообіцяла демонструвати на значимих заходах.

Рамус (ліворуч) пообіцяла Захаровій виставляти її "любов"

А подивитися, як колеги наносять останні мазки на картини, завітали президент модельного агентства Влада Литовченко, співвласник нового ресторану Жені Тимошенко Чіро Орсіні, співак Павло Зібров, депутат Київрада Олександр Пабат та директорка Українського дому Наталя Заболотна.

Анжеліка Рудницька прийшла на захід як гостя

Співак Павло Зібров

За матеріалами "Газеты по-киевски" і "Сегодня", а також фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів