Лохотрон для марнославних, або Бужинська і Чапкіс слідами Сталлоне і Кучми

27 травня 2009, 15:06

Співачка Катя Бужинська та хореограф Григорій Чапкіс стали кавалерственною дамою і лицарем. Правда, на груди й шиї їм почепили ордени-фальшивки.

Днями Бужинська, як і Чапкіс, стали членами ордену святого Станіслава.

Як повідомляє прес-служба співачки, білявку нібито відзначили за підтвердження народного авторитету України у світі, високий професіоналізм, плідну артистичну діяльність, високі творчі досягнення, добродійність і популяризацію гуманізму у світі.

 І Чапкісу дали, і Бужинську не обминули

Правда, яким саме чином Бужинська популяризує гуманізм у світі та підтверджує авторитет України, прес-служба співачки не вказала.

Крім Бужинської і Чапкіса у цей день хрест на груди посалили батьку братів Кличків, генерал-майору й учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Володимиру Кличку, а також народній артистці України балерині Ганні Дорош та ще кільком персоналіям.

Як саме Бужинська популяризує гуманізм у світі та підтверджує авторитет України, її прес-служба не уточнила

Посвята проходила у столітній церкві "Ікони Казанської Божої матері". А після нагородження у кіностудії Довженка відбувся благодійний бал, присвячений до десятиліття діяльності вищеназваного ордену в Україні.

Власне, вже чимала кількість представників столичного бомонду, вершків політичної та шоубізової тусовки, значаться у рядах станіславщиків.

Водночас кілька років тому у пресі довкола цього масонського ордену здійнявся шум, який можна резюмувати реплікою: "Орден Святого Станіслава - тривіальний лохотрон і нічого більше".

Свою лепту у сумнозвісне означення ордену внесла книга історика Олега Яроша "Jus Honorum" ("Право честі"). У цій роботі йдеться про монархію і дворянство як її атрибут, механізм зведення у дворянство у різних країнах і в різні часи до наших днів включно.

Тож у книзі Яроша написано, що Міжнародна комісія з лицарських орденів визначила цей орден як "фальшивий "Орден Св. Станіслава" під головуванням шахрая".

Втім, питання справжності ордену не надто турбує його лауреатів, пише "Українська правда. Київ". Так, зокрема, один з них, голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин впевнений:

"Треба говорити не про регалії, а про те, хто чим займається. Ця організація - благодійна, вона робить багато добрих справ. І дай боже, щоб таких, як вони, було більше".

Тож фальшивість ордену не заважає шоубізовим та політичним верхам урочисто підставляти свої груди та шиї під цей орден.

Так, на сайті організації серед кавалерів ордена Станіслава можна побачити дружину екс-президента Людмилу Кучму, колишнього голову держави Леоніда Кравчука, нинішню секретарку РНБО Раїсу Богатирьову, співаків Йосипа Кобзона, Яна Табачника, Ані Лорак, Таїсію Повалій та багатьох інших публічних осіб.

 Серед членів ордену вже значаться: Людмила Кучма (ліворуч), Раїса Богатирьова (по центру), Валентина Довженко (праворуч)
Йосип Кобзон та Леонід Кравчук
Регіонал Микола Азаров та людина Черновецького Віталій Журавський
Екс-генпрокурор Святослав Піскун
 Соратник Віктора Януковича Дмитро Табачник
 Ще один Табачник, Ян, регіонал і акордеоніст
 Плавчиня Яна Клочкова
 Акторка Ольга Сумська
Співачка Таїсія Повалій
Ані Лорак і Тіна Кароль
 Анжеліка Рудницька та Оксана Вояж
А також президент модельного агентства Влада Литовченко і мама актора Сильвестра Сталлоне Жаклін

Фото з сайту Ордену святого Станіслава та фото прес-служби Каті Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів