Дитина Бережної не витримала Могилевської з Шуфричем?

9 червня 2009, 14:44
Син екс-міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича на вечірку Наталі Могилевської прийшов з дівчиною. Водночас його татусь концерт слухав у товаристві дуже вагітної регіоналки Ірини Бережної. Правда, депутатка співи української зірки терпіла недовго.

У п‘ятницю в одному з нічних клубів столиці співачка Наталя Могилевська презентувала нову програму "Я начинаю свое шоу!".

Могилевська представила нову програму і показала чоловіку Маші Єфросиніної свої п'ятки

На гуляння до зірки прийшли її друзі: регіонал Нестор Шуфрич з сином, чоловік і продюсер Таїсії Повалій Ігор Ліхута, композитор Юрій Рибчинський, медійщик Борис Ложкін,

камедійщик Дядя Жора, телеведуча Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим і дружина футболіста Влада Ващука рестораторка Маргарита Січкар.

Прийшла до Могилевської на "концерт" і вагітна регіоналка Бережна. Прийшла сама, але чи не одразу підсіла за столик до Нестора Івановича.


На вечірці у Могилевської вагітну Бережну зустрів Ліхута

Правда, як пише "Блік", і там депутатка довго не всиділа. Буквально після другої пісні Могилевської Бережна, як у тому анекдоті, встала і вийшла. Мабуть, припускає видання, депутатка все ж вирішила пожаліти своє ще не народжене маля і не глушити його далі гучною музикою.

Між іншим, за Бережною зал залишив і Шуфрич - він цього вечора прямував на прямий ефір до Савіка Шустера.

А потім Бережна вмостилася за столик до Шуфрича. Правда, не надовго

Та замість татка на вечірці залишився син - Олександр Шуфрич. Молодий блондин у компанії своєї дівчини наминав суші-роли-сашимі. А, наївшись, хлопець танцював і цілував свою гьорлфренд.

Замість татка наїдався суші Сашко Шуфрич
Хлопець пропонував своїй дівчині власну версію пісень Могилевської?
Шуфричі вміють веселитися

Кумедно, але на пісні "Оторваться от земли" Могилевська примудрилася забути слова другого куплета. Благо, публіка виручила. А щоб якось загладити казус, Наташа спустилася у зал.

Там Могилевська кокетувала з чоловіками, сідала їм на коліна, гладила по голівках, як малих дітей. Серед "жертв" співачки опинився і чоловік Єфросиніної Тимур Хромаєв.

"Маша, ти ж не проти? - кричала в мікрофон Наталя, погладжуючи його по голові.

Могилевська з чоловіками вміє знайти контакт

Ще одним об'єктом уваги Могилевської став бізнесмен на ім‘я Олександр Крижевич. Співачка вмостилася йому на руки, наспівуючи пісню.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів