Хмільні ранки Фролової і турецький рай для Горбунова й Кондратюка

11 вересня 2009, 13:07

Телеведучі - теж люди і влітку, як водиться, намагалися відпочити.

Зокрема, телеведуча Василіса Фролова встигла побувати й в Литві, й у Сен-Тропе, шоумени Юрій Горбунов та Ігор Кондратюк відзначилися в Туреччині, а телепара Андрія Доманського і Лідії Таран провела канікули під знаком літери "С".

"На початку відпочинку я була на Балтійськом узбережжі, їздила до бабусі і дідуся, що живуть у Литві, у місті Клайпеда. Я їжджу туди щоліта", - розповіла "Дусі" Вася Фролова.

Фролова влітку махнула у Литву

Там блондинка каталася на велосипедах і купалася в Балтійському морі. А пізніше ще й провідала сусідні країни Польщу та Латвію.


Покаталася на велосипедах

"У другій половині відпустки я поїхала на блакитний берег Сен-Тропе ‑ і у мене був відпочинок зовсім іншого роду", - заінтригувала Василіса.

"У Литві були велосипеди, а у Сен-Тропе з ранку були пляшки "Magnum", вина "Rosé". Я відпочивала і не забувала про роботу, тестуючи новітні технології для власної проги "Вася онлайн", - зізналася Фролова.

А ще погуляла в Сен-Тропе
І помаялася з ноутом у рятівному жилеті

Тим часом колега Василіси, ведучий суперпопулярного колись шоу "Танці з зірками" Юрій Горбунов цього року вперше, за його словами, був у Туреччині. Раніше завжди в якісь Європи їздив.

Горбунов же відкрив для себе Туреччину

"Ми жили у дуже гарному готелі, у сосновому борі: співають цикади, на березі лежаки, які належать номерам, не треба бігати і займати рушниками місце. Усе це на понтоні в морі. Дуже смачна їжа, фреші, фрукти, усього ‑ дуже багато", - згадує Горбунов.

Там було все і дуже багато...

"Ігор Кондратюк поруч відпочивав, Потап, з яким ми іноді спілкувалися. Відпустка була спокійна і дуже гарна", - додав він ностальгійно.

Юрік у сексі-шортиках

Власне, ведучий "Караоке на майдані" Ігор Кондратюк влітку здійснив п'ятий ювілейний караоке-тур по містах України. Також він побував на Слов'янському базарі як член Міжнародного журі.

"Після цього ми з сім‘єю два тижні відпочивали у Туреччині, у нашому улюбленому готелі "Глорія". Їздив на тиждень до батьків, вони живуть у селищі Колончак Херсонської області", - поділився спогадами про літо Ігор.

Кондратюк відпочивав по-сімейному

А крім Туреччини, цього літа, за словами Кондратюка, він більше ніде не був, хоча раніше дуже багато їздив.

"Після приїзду з Туреччини я займався сином - водив його на спортивні змагання з тенісу, у яких він брав участь. Кілька турнірів виграв, у декількох програв. От таке літо", - підсумував шоумен.

Ігор приділяв багато уваги сину

Водночас інший телеведучий, Андрій Доманський, "відвідав чудове місто Севастополь, і не менш чудовий острів Сицилія".

"Цього року була відпустка - дізнайся все на букву "С": Сицилія, Севастополь, Сіракузи, Салерно, Сорренто. У нас у країні ще є місто на "С", яке називається Суми, але туди я не поїхав. Я взяв "суми" з собою, щоб було на що відвідати Салерно, Сіракузи, Сорренто і Сицилію", - пояснив Доманський.

У Доманського літо пройшло під гаслом "дізнайся все на букву "С"

Відпочивати він їздив зі своєю дружиною і колегою Лідією Таран. Власне, саме під час цього відпочинку він зроби в для себе відкриття...

Таран теж могла би навчити Доманського, звідки беруться діти

"Нарешті я точно зрозумів, звідки беруться діти, принаймні, в італійок, вони дали мені зрозуміти, що в цьому відношенні нічим не відрізняються від українок. Але чисто теоретично ми не переводили наші стосунки у практичну площину", - запевни про всяк Доманський.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів