Могилевська виклала $4000 при Піскуні, Білик та Залевських

2 жовтня 2009, 17:03
Днями вітчизняні знаменитості здійснили висадку у Бердичеві. Там, власник гран-прі і золотої медалі Міжнародного фестивалю "Цирк завтрашнього дня" у Парижі Анатолій Залевський презентував свою арт-студію.

На урочисте відкриття арт-студії "Ризома" Залевський, власник гран-прі "Золотий клоун" і спеціальних призів студії Волта Діснея, запросив своїх друзів та знайомих. Зокрема однофамільця дизайнера Олексія Залевського і хореографа та продюсера Олену Коляденко.

Супер гнучкий Анатолій Залевський (ліворуч) відкрив власну арт-студію. А Білик прийшла його з цим фактом привітати
Дизайнер Олексій Залевський та хореограф Лєна Коляденко теж зробили висадку у Бердичеві

Також привітати Анатолія з приємною подією прийшли співачка Ірина Білик та артист розмовного жанру Андрій Данилко.

Що цікаво, серед гостей заслуженого артиста України був помічений й екс-генпрокурор Святослав Піскун, земляк Залевського. Піскун прийшов на подію із сім‘єю, а от співачка Наталя Могилевська була в оточенні переможці "фабрикантів".

Піскун і Залевський - земляки
Тому на підтримку до Залевського Піскун прийшов із сімейним підрядом

Також були тут продюсер Таквор Баронян, композитор Руслан Квінта, глава правління одного з телеканалів Володимир Бородянський та фіналісти конкурсу "Танцюють усі!".


Насправді, ідея побудувати у своєму рідному місті арт-студію виникла у Залевського ще три роки тому. Базу для арт-студії Анатолій обрав відповідну - тамтешній старий Будинку Культури. Будівлю було відновлено, і адаптовано під новий проект артиста.

Праворуч - продюсер Таквор Баронян
Напередодні свого дня народження Данилко заїхав на свято до друга
Співак Андрій Кравчук теж був в гостях у знаменитого гімнаста

На честь відкриття арт-студії Залевського у Бердичеві відбувся концерт, зокрема й за участю самого власника призу Міжнародного фестивалю циркового мистецтва у Монте-Карло.

А потім конферансьє Дмитро Оськін навіть провів аукціон. Його лотом стала картина, створена учасниками арт-студії та самим Залевським. Початкова ціна полотна становила $100. Але в ході емоційних торгів Наталя Могилевська придбала картину за $4 000.

В гостях у Залевського Могилевська купила собі око за $4000. Фото "Талант груп"

А тим часом Анатолій Залевський не збирається зупинятися на досягнутому. У його планах - організувати щомісячнйи фестиваль "Ризома", присвячений різним видам мистецтва. А також створення інституту гармонійного розвитку людини.

За матеріалами PR-компанії "Вавілон"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів