Каменських стала Джексоном і Тимошенко, а Потап вибив їй зуби

1 грудня 2009, 18:11

У своєму новому кліпі дует Потапа та Насті Каменських добряче повеселився. Настя перевтілилася у короля поп-музики Майкла Джексона, побула прем‘єркою Тимошенко і полила свого колегу з чайника. А Потап посидів на газовій трубі та "повибивав" Насті зуби.

30-го листопада дует "Потап і Настя" розпочав зйомок гротескного музичного відео на новорічну пісню. Автором композиції виступив сам Потап.

"До нас ще ніхто в Україні не знімав гарне гротескне музичне відео. І це закономірно, що дует №1 стане першим, хто зніме тонку, точну й актуальну пародію на політичну, соціальну та життєву ситуації", - заявив музикант і продюсер журналістам.

 Потап і Каменських-Тимошенко посиділи-покурили на газовій трубі
Потап вважає себе з Настею дуетом №1

"Крім того, пісня сама по собі дуже запальна і новорічна, так що буде круто, гаряче і смішно!" - пообіцяв Потап.

Каменських з колегою розкажуть глядачам правдиву історію Снігурки та Діда Мороза, Майкла Джексона, Юлії Тимошенко і газового конфлікту, а також продемонструють традиції національного святкування Нового року.

 З Насті зробили Майкла Джексона
 У Потапа з Настею про Джексона є своя історія

"А знаючи, що у нашої цензури і багатьох інших персоналій не зовсім добре почуття гумору, ми відзняли дві версії кліпу. Одну повну, котру, на жаль, не пропустять на ТБ з уже названої мною причини, тому ми виставимо її в Інтернет, де багатомільйонна публіка оцінить і зрозуміє наш гумор", - анонсував Потап.

Другу ж версію, за словами музиканта-продюсера, дует скоротить, обріже, пригладить, і вже з середини грудня вона почне ротацію на музичних каналах.

Саме в цій "відвертій" другій версії відео Потапа і Насті можна буде помилуватися жіночою еротикою. Адже за допомогою всеукраїнського кастингу артист відібрав 14 дівчат на роль сексуальних Снігурок. А для повної версії кліпу деякі з них знімалися топлес.

Потап-Дід Мороз пропонує трохи еротики зі Снігурками

Між іншим, у ході зйомок Настя поливала Потапа з чайника. Так артисти втілювалися у ролі Наді та Жені з відомого радянського фільму "Іронія долі", або З легкою парою!".

Щоб розбудити сплячого в одних сімейках Потапа, Каменських стягла з нього ковдру та вилила йому на голову воду з чайника. Коли ж Потап нарешті відчув, що підмок, то не на жарт рознервувався і дозволив собі підняти на жінку ногу.

 Каменських не любить, коли хтось спить у її ліжку - з чайника його, з чайника!

У нереальній позі Джекі Чана Потап почав стрибати перед Настею, та й так, що в останньої випали всі зуби. На щастя, не справжні: замість зубів Каменських плювалася жувальними гумками.

 Так Потап "вибивав" Насті "зуби"

А ще з 1-го грудня Потап і Настя Каменських почали вести ранкову програму на телебаченні. Водночас до Нового року колектив обіцяє випустити новий альбом.

Фото "Secret Service" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів