Каменських стала Джексоном і Тимошенко, а Потап вибив їй зуби

Вівторок, 1 грудня 2009, 18:11

У своєму новому кліпі дует Потапа та Насті Каменських добряче повеселився. Настя перевтілилася у короля поп-музики Майкла Джексона, побула прем‘єркою Тимошенко і полила свого колегу з чайника. А Потап посидів на газовій трубі та "повибивав" Насті зуби.

30-го листопада дует "Потап і Настя" розпочав зйомок гротескного музичного відео на новорічну пісню. Автором композиції виступив сам Потап.

"До нас ще ніхто в Україні не знімав гарне гротескне музичне відео. І це закономірно, що дует №1 стане першим, хто зніме тонку, точну й актуальну пародію на політичну, соціальну та життєву ситуації", - заявив музикант і продюсер журналістам.

 Потап і Каменських-Тимошенко посиділи-покурили на газовій трубі
Потап вважає себе з Настею дуетом №1 

"Крім того, пісня сама по собі дуже запальна і новорічна, так що буде круто, гаряче і смішно!" - пообіцяв Потап.

Каменських з колегою розкажуть глядачам правдиву історію Снігурки та Діда Мороза, Майкла Джексона, Юлії Тимошенко і газового конфлікту, а також продемонструють традиції національного святкування Нового року.

 З Насті зробили Майкла Джексона
 
 У Потапа з Настею про Джексона є своя історія

"А знаючи, що у нашої цензури і багатьох інших персоналій не зовсім добре почуття гумору, ми відзняли дві версії кліпу. Одну повну, котру, на жаль, не пропустять на ТБ з уже названої мною причини, тому ми виставимо її в Інтернет, де багатомільйонна публіка оцінить і зрозуміє наш гумор", - анонсував Потап.

Другу ж версію, за словами музиканта-продюсера, дует скоротить, обріже, пригладить, і вже з середини грудня вона почне ротацію на музичних каналах.

Саме в цій "відвертій" другій версії відео Потапа і Насті можна буде помилуватися жіночою еротикою. Адже за допомогою всеукраїнського кастингу артист відібрав 14 дівчат на роль сексуальних Снігурок. А для повної версії кліпу деякі з них знімалися топлес.

Потап-Дід Мороз пропонує трохи еротики зі Снігурками 

Між іншим, у ході зйомок Настя поливала Потапа з чайника. Так артисти втілювалися у ролі Наді та Жені з відомого радянського фільму "Іронія долі", або З легкою парою!".

Щоб розбудити сплячого в одних сімейках Потапа, Каменських стягла з нього ковдру та вилила йому на голову воду з чайника. Коли ж Потап нарешті відчув, що підмок, то не на жарт рознервувався і дозволив собі підняти на жінку ногу.

 Каменських не любить, коли хтось спить у її ліжку - з чайника його, з чайника! 

У нереальній позі Джекі Чана Потап почав стрибати перед Настею, та й так, що в останньої випали всі зуби. На щастя, не справжні: замість зубів Каменських плювалася жувальними гумками.

 Так Потап "вибивав" Насті "зуби"

А ще з 1-го грудня Потап і Настя Каменських почали вести ранкову програму на телебаченні. Водночас до Нового року колектив обіцяє випустити новий альбом.

Фото "Secret Service" та "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів