Потапу і Насті Каменських набридло любити людям мізки

11 червня 2009, 15:16

Схоже, у мікросвіті дуету Потап і Настя Каменських дозрівають зміни. По-перше, музичній парочці набридло визначення їхнього стилю, а по-друге, вони збираються засмутити своїх прихильників...

"Я більше на "Євробачення" не хочу", - зізналася Каменських "Газеті по-українськи". Нагадаємо, Потап і Настя значилися серед кандидатів на участь у цьогорічному конкурсі від України - правда, лише на початку відбору.

Настя Каменських: "Я більше на "Євробачення" не хочу"

"У нас не вистачить грошей не тільки на те, щоб закласти квартиру, як це зробила Світлана Лобода, а й щоби пропіарити таку фігню, як здача квартири", - запевнила 22-річна співачка.

А після таких реплік Каменських додала:


"І взагалі, "Євробачення" все частіше виграють геї та лесбіянки".

Настя трохи набрала у вазі і боїться не здолати геїв та лесбіянок

Між іншим, днями ця парочка відзняла новий кліп. У новоспеченому відео на композицію із оригінальною назвою "Не люби мне мозги" репер грає мільйонера, а Настя - бідну офіціантку.

"Я за те, щоби люди ставилися одне до одного з розумінням, а не "любили" один одному мізки. Про це наша пісня", - сказав репер.

При цьому під час зйомок 28-річний Потап міг поносити годинник, за його словами, за 330 тисяч гривень і золотий хрест за 400 тисяч.

Парочка відзняла нове відео про те, як не треба любити людям мізки

До слова, музикант за останні півроку помітно схуд. Через каміння у нирках Потап скинув 20 кілограмів.

"Приходить час збирати камені, і приходить час їх викидати. Із мене багато вийшло. Боявся, аби на концерті каміння не пішло і в перших рядах людей не повбивало. Зараз нормально себе почуваю. За літо зніму чотири кліпи", - оптимістично міркував репер.

Водночас у Каменських на літо запланована не лише робота.

"Влітку, може, трохи відпочину. Поїду на Мальдіви чи в Монако, а восени - в Америку. Там маємо турне", - уточнила Настя, яка на відміну від Потапа у вазі тільки набрала.

А ще еренбішники, здається, планують трохи змінитися.

"Набридло, що люди сприймають нас як пародійних колгоспників. Та і ми всіх вже дістали тим, що постійно знімаємо штани і вивалюємо все на український шоу-бізнес", - кажуть вони.

А ще Настя з Потапом у Москві побували в гостях у Алли Пугачової і обговорили потенційний спільний проект...

Фото "Газети по-українськи" та "Комсомольської правди в Україні", а також "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів