Кільчицька, Литвин та Лорак стали казкарями

17 грудня 2009, 14:09

У середу в столиці відкрилася чергова так звана виставка розкошів "Luxury Temptation".

Тим часом, на минулорічних організаторів "Лакшері" подали до суду через невиконання боргових зобов‘язань.

За інформацією джерел ТаблоID, у Господарському суді Києва лежить позов на ТОВ "Конста плюс", яке значилося організатором "Luxury Temptation" у 2008-му році.

У ролі позивача, зокрема, виступило рекламне агентство ТОВ "Рубі консалтинг". У листопаді минулого року ця організація провела рекламну кампанію на зовнішніх носіях для проекту "Luxury Temptation".


А замовником цієї послуги на суму у майже 50 000 гривень виступила "Конста плюс". До речі, реклама так і залишилася неоплаченою.

Винконавча дирекція Асоціації зовнішньої реклами України навіть виступила з проханням не обслуговувати представників проекту "Luxury Temptation", пише "Ресурс для виробників та замовників зовнішньої реклами".

Вірогідно, у зв‘язку із минулорічним рекламним скандалом "Конста плюс" вже не фігурує серед організаторів виставки розкошів.

Тим часом, "Luxury Temptation"-2009 таки відбулася. Щоправда, на цьогорічній виставці дивитися особливо не було на що. Можливо, цього року організатори зосередилися лише на одному проекті - книжці казок від "відомих авторів".

До "плеяди казкарів" увійшли співачка Ані Лорак, дочка спікера Ради Олена Литвин, заступниця мера столиці Ірена Кільчицька, регіоналка Ірина Бережна, тусовщиця Наталя Окунська, дизайнерка Діана Дорожкіна, актор Остап Ступка та інші.

До речі, заявлені на прес-конференції до презентації книги Лорак та Кільчицька на захід так і не з‘явилися. Під час спілкування з пресою на столах самотньо біліли папірці з надрукованими прізвищами VIP-дам.

Будинок розкошів Олени Литвин (друга ліворуч) став партнером цьогорічної виставки "Luxury Temptation". Щоправда, лоску експонатам це не додало. А виставка цьогоріч пойшла "в гостях" у колекціонера Олександра Прогнімака
За традицією в рамках заходу дизайнер Діана Дорожкіна представила показ свого одягу. Шоумен Андрій Джеджула їй у цьому допоміг чим міг - не справою, а словом
Телеведуча Даша Трегубова (по центру) взяла участь у "казково-жилетковому" дефіле від Дорожкіної
Схоже, політик Микола Катеринчук думає про те, що б просунути свою дочку Ніколь (ліворуч) у модельний бізнес. Дівчинка за останні тижні не вперше гуляє "подіумом"
"Шедеври" Дорожкіної
Взагалі, кількість VIP-ів на "лакшері"-виставці уяву не вражала. Завітала сюди хіба що дочка заступника мера Києва Черновецького Євгена Червоненка Олександра
Можна було побачити артистичне подружжя Ступок
"Ювелір" Ігор Лабортас (по центру) та директор музею російського мистецтва Юрій Вакуленко
"Алібі" мали виступати на виставці, проте серйозно запізнилися
Отакий от "лакшері", розумієте...

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів