Ви застрягли у сніговому заторі? Телефонуйте Тігіпку!

Вівторок, 22 грудня 2009, 14:01

Сніжна стихія, що навалилася на Україну, змусила попотіти деяких кандидатів у президенти. А ще підкинула їхнім штабам добру нагоду продемонструвати своїх підопічних у повній красі.

Так, наприклад, вирішили у Сергія Тігіпка. Образ "сильного і рішучого" цього разу "кували" за допомогою лопати.

Кілька днів тому на офіційному сайті Тігіпка з'явилися фото, на яких перспективний кандидат визволяє автомобілі зі снігового полону і буквально голими руками бореться зі стихією.  

Раз, два, взяли! 
 
З Тігіпка вийшов би непоганий двірник  

Сталося це у Луганську, куди Тігіпка занесло з виборчим туром.

"У нього там були зустрічі з виборцями, ділові зустрічі. І це збіглося з негодою, що насунулася на Україну. І ми якраз опинилися в епіцентрі стихії", - розповіли ТаблоID у прес-службі Тігіпка.

Він працює 

Кандидат потрапив у снігову пастку - дороги замело, машини застрягли у довжелезному заторі.

"Стояли всі, не рухалося нічого. І щоб якось почати рухатися, треба було просто всім разом встати і розгрібати ці кучугури", - розповіли у прес-службі.

Тож Тігіпко, як і всі інші водії, взяв лопату у руки, і почав розкидати сніг. Хоча цього разу він не роздягався і не демонстрував свою мускулатуру, за справу Тігіпко взявся у буквальному сенсі голими руками.  

 Тігіпко штовхає машину голими руками. Хоч би не примерзли до металу 
 Еей, ухнєм!
 

Після розчищання доріг, Тігіпко вирішив трохи відпочити і здійснити шопінг.

"Оскільки через негоду ламалися всі наші плани, то доводилося пересуватися буквально пішки. І на одному з пунктів Тігіпко зайшов до торгового центру. Він вирішив зайти у магазин, подивитися, які є іграшки, підібрати. Тому що сім'я його зараз просто не бачить через ці відрядження. Він придбав деякі прикраси для ялинки і подарунки для членів своєї сім'ї", - розповіли у прес-службі кандидата.

Тігіпко обирає ялинкові іграшки. Цікаво, чим він так розсмішив продавщицю 
 
Тігіпко готується бути Дідом Морозом 

Поділилися в штабі Тігіпка і його планами на Новорічну ніч.

"У них є така традиція - вони святкують удома, у сімейному колі. Сергій Леонідович наряджається Дідом Морозом і приходить до дітей. А оскільки цього року маленькому Леонтію рік з чимось буде, то обов'язково всі будуть вдома і знову буде Дід Мороз і подарунки", - зазначили у прес-службі.

Тігіпко проведе Новорічну ніч під телевізор? Кандидат задивався на фільм "Соліст" 
Свіжа преса. Тігіпко вже накупив цілий кульочок подарунків 

А оскільки прикрашати домашню ялинку Тігіпко не встигає, він вирішив скористатися нагодою і зайнявся цим прямо під час поїздки.

"Він просто пройшовся тим торговим центром, бо він же нічого не бачить за цими поїздками, інтерв'ю, зустрічами з виборцями", - поділилися у прес-службі.

Новорічний стіл Тігіпків прикрашатиме ковбаса? 
 

Тігіпко з лопатою викликав бурхливе обговорення в інтернет-середовищі. На форумах кандидату вже пропонують солідний підробіток: "Нема телефону Тігіпка? Мою тачку теж завтра треба буде підштовхнути. Фоторепортаж гарантую!"

Інші користувачі вимагають такого ж піар-ходу від Юлії Тимошенко. Спеціально для них ТаблоID знайшов фото "жінки з косою" з лопатою.

 Тимошенко демонструє дива еквілібристики: на 10-сантиметрових підборах саджає дерево 

Без коси, але з лопатою, засвітилися також інші кандидати - Арсеній Яценюк і Віктор Ющенко.

Сєня саджає якісь кущі 

Останній лопати з рук не випускає вже давно. Так, наприклад, два роки тому за допомогою цього інвентарю президент гасив пожежу.

 
Ющенко і Шуфрич нагадують героїв мультфільму про "Простоквашино" 

Тоді ж українці стали свідками "історичного моменту" - Ющенко і тодішній міністр з надзвичайних ситуація Нестор Шуфрич в одній "упряжці" штовхали пожежну машину.

Фото прес-служби Тігіпка, ТаблоID, прес-служби Яценюка, прес-служби президента


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів