Дочка Тимошенко зробила з себе фею для Попелюшки

7 травня 2010, 15:53

Дочка екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Женя взяла участь у казковій фотосесії. Євгенія Карр перетворилася на напівфею-напівнаречену.

Женя не вперше стала героїнею фотопроектів весільного журналу "Флер d'оранж". От тільки цього разу компанію їй склали не порося, а діти-сироти.

Темою фотосесії стала історія про Попелюшку. Ця казка, на думку Євгенії, відповідає концепції фестивалю дитячої творчості, де вона є почесним президентом.

"Навряд чи читаючи казку своїм дітям, ми застосовуємо до Попелюшки поняття: "виросла у неблагополучній сім‘ї" або "була позбавлена батьківської турботи". Але ці штампи точно називають те положення, у якому виросла героїня Шарля Перро", - каже в інтерв‘ю журналу Женя, дружина прокуреного рокера-байера Шона.


"Нас оточують діти, які в силу різних обставин опинилися у ситуації Попелюшки. Але казка не була б казкою, якби у потрібний момент у житті Попелюшки не з'явилася її Хрещена - Фея, яка мала бажання і можливості допомогти дівчинці", - веде далі жінка, імовірно прозоро натякаючи на себе як на ту саму фею з казки.

"Іноді, і навіть найчастіше справджена мрія може змінити життя або стати переломним моментом у долі. Тільки для цього не вистачає одного із найголовніших компонентів - Хрещених Фей, які б прийшли і посприяли виконанню нехай найменшого, але заповітного бажання", - додала Женя.

Для фотосесії усі її персонажі вбралися у біле.

Фото журналу "Флер d'Оранж", надані "Secret Service"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів