Седокова відправила майбутню свекруху в зоопарк

1 червня 2010, 11:52

Співачка Анна Седокова разом із майбутньою свекрухою та дочкою відвідала зоопарк.

Для всієї сім‘ї та майбутньої свекрухи, яка приїхала погостювати у Лос-Анджелес, Аня влаштувала культурну програму.

Врешті Седокова завезла майбутню рідню в зоопарк San Diego Wild World, який вважається одним з найбільших у світі. Тут живуть близько 800 видів тварин, у тому числі й тих, що знаходяться під загрозою зникнення.

В зоопарку San Diego Wild World Аня була з сім'єю, але фото поділилася лише особистими

"Дух захоплює, хоч іноді і стає лячно. Хай ми й їхали дуже довго, але пошкодувати жодного разу не довелося", - запевняє Седокова, пише "ТСН.ua".


Як каже екс-"ВІА-Гра", всі тварини там настільки вільні, що виникає відчуття, ніби ти знаходишся не у зоопарку, а у якомусь фільмі про дику природу.

Добре, що на справжнього носорога не полізла

А найбільше Ані та її дочці Аліні сподобалися жирафи.

"Особливо той, який намагався сісти. У жирафів, виявляється, ця дія займає ледь не цілу годину: оскільки їм потім нелегко вставати, вони ніяк не можуть зважитися сісти", - пояснює Аня, пише "Woman.ru".

Аня і слон
Папуг Седокова годувала нектаром

"Ще сподобався окремий вольєр з папугами. У нього заходиш з чашечкою нектару, який купуєш за 2 долари, і папуги самі сідають тобі на руки та п‘ють", - згадує співачка.

Седокова і мавпа
І справді щось спільне є - цей пронизливий погляд

Щоб побачити все розмаїття дикої природи, Седокова навіть відмовилася від сафарі-тура. Замість цього вона обрала більш екстремальний маршрут - на підвісній доріжці, з якої усіх мешканців дикої землі видно, як на долоні.

Втім, найбільшою розвагою для сім'ї Седокової стала зовсім не екзотична живність, а автомат з переробки одноцентових монет на медальйони із зображеннями тварин.

У San Diego Wild World живуть близько 800 видів тварин
Жирафи викликали у Седокової та її дочки окремий позитив
Фото з особистого архіву Седокової, з " ШОУ-Biz "
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів